Karta atleta

Export do excelu
  • David Pastrňák
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.58 Opava 03.05.2018
60 m 07.50 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
100 m 11.92 Olomouc 25.05.2019
150 m 18.27 Třinec 04.09.2018
200 m 24.19 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 24.34 Vyškov 11.05.2019
300 m 38.30 Frýdek-Místek 19.06.2018
300 m 38.50 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
400 m 53.96 Ostrava 28.09.2019
60 m překážek (0.76) 11.30 Frýdek-Místek 14.06.2016
60 m překážek (0.84) 10.56 h Ostrava 11.02.2017
skok daleký 4.37 Rybnik 24.09.2016
skok daleký 4.54 h Ostrava 08.01.2017
středoškolský pohár 1248 Ostrava 18.09.2019
sprintérský trojboj 1612 Ostrava - Poruba 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.50 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
60 m 07.64 Ostrava 18.09.2019
100 m 11.92 Olomouc 25.05.2019
200 m 24.19 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 24.34 Vyškov 11.05.2019
300 m 38.58 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 53.96 Ostrava 28.09.2019
středoškolský pohár 1248 Ostrava 18.09.2019
sprintérský trojboj 1612 Ostrava - Poruba 13.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dci/R2 7 Ostrava 12.20
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B3 3 Ostrava 53.96
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) středoškolský pohár/Dci 12 Ostrava 1248
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) 400 m/Dci/B01 1 Ostrava 55.48
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) 60 m/Dci/B07 1 Ostrava 07.64
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Dci/B03 5 Olomouc 11.92
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Dci/B03 1 Olomouc 24.82
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dci/R04 6 Vyškov 11.93
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Dci/B03 2 Vyškov 24.34
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B3 4 Ostrava - Vítkovice 12.04
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B2 3 Ostrava - Vítkovice 55.12
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) sprintérský trojboj/Dci Ostrava - Poruba 1612
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 60 m/Dci Ostrava - Poruba 07.91
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 100 m/Dci Ostrava - Poruba 12.81
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 200 m/Dci Ostrava - Poruba 25.99
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R06 3 Ostrava - Vítkovice 07.50
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B02 2 Ostrava - Vítkovice 24.19
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R04 1 Ostrava - Vítkovice 07.57
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B03 5 Ostrava - Vítkovice 24.40
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R02 3 Ostrava - Vítkovice 07.66
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B03 2 Ostrava - Vítkovice 38.58