Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Kadeřábek
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: Kotyza Petr
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.35 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
60 m 07.42 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
100 m 11.66 Znojmo 28.06.2020
150 m 18.04 h Ostrava 04.03.2018
150 m 17.40 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
200 m 24.44 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
200 m 24.01 Olomouc 04.07.2020
300 m 38.97 Brno 12.09.2018
400 m 55.88 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
600 m 1:40.40 Brno 13.08.2018
800 m 2:31.33 Brno 30.07.2018
skok vysoký 1.42 h Brno 08.02.2017
skok vysoký 1.52 VUT Pod Palackého vrchem 18.09.2018
skok daleký 5.20 Hodonín 29.04.2017
skok daleký 5.24 h Brno-Nový Lískovec 04.01.2019
hod oštěpem 600g 32.47 Břeclav 10.09.2017
středoškolský pohár 1050 VUT Pod Palackého vrchem 18.09.2018
chůze dráha 1000m 7:58.2 h Brno-Nový Lískovec 05.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.42 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
60 m 07.78 Brno 24.09.2019
200 m 24.44 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
400 m 55.88 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
skok vysoký 1.40 Brno 24.09.2019
skok daleký 5.24 h Brno-Nový Lískovec 04.01.2019
středoškolský pohár 0942 Brno 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) středoškolský pohár/Dci 37 Brno 0942
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) skok vysoký/Dci 24 Brno 1.40
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 60 m/Dci/B02 3 Brno 07.78
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B01 4 Ostrava - Vítkovice 24.44
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/F 8 Ostrava - Vítkovice 07.51
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R03 2 Ostrava - Vítkovice 07.42
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B07 3 Ostrava - Vítkovice 24.60
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R05 3 Ostrava - Vítkovice 07.54
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/FB 8 Ostrava - Vítkovice 07.70
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B05 2 Ostrava - Vítkovice 55.88
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R02 5 Ostrava - Vítkovice 07.57
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B06 3 Ostrava - Vítkovice 24.92
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/M/F Brno-Nový Lískovec 5.24