Karta atleta

Export do excelu
  • Zajíček Adam
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.09 Olomouc 8.5.2015
60 m 10.15 h Olomouc 20.2.2015
150 m 23.01 Třinec 5.5.2016
150 m 23.43 h Ostrava 29.1.2016
300 m 41.21 Brno 10.9.2018
300 m 51.33 h Ostrava 17.1.2016
400 m 58.38 Hranice 30.6.2018
600 m 1:52.9 Frýdek-Místek 13.4.2016
800 m 2:09.80 Hranice 30.6.2018
800 m 2:12.02 h Ostrava 13.2.2018
1000 m 3:13.61 Ostrava 18.5.2016
1500 m 4:23.48 Jihlava 17.6.2018
1500 m 4:23.14 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
2000 m 6:14.33 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
3000 m 09:57.16 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
3000 m 09:29.30 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
5000 m 17:40.62 Šumperk 25.8.2018
60 m překážek 11.14 Znojmo 2.10.2016
60 m překážek 13.37 h Ostrava 25.2.2014
200 m překážek 31.23 Třinec 22.5.2018
1500 m překážek 5:12.46 Třinec 23.5.2017
pohár rozhlasu 1003 Ostrava - Porubská 10.5.2018
středoškolský pohár 0767 Ostrava 19.9.2018
pětiboj 1166 Ostrava - Poruba 23.4.2016
hod oštěpem 400g 20.77 Ostrava 3.10.2014
hod oštěpem 600g 22.45 Opava 4.5.2017
hod kriketovým míčkem 40.94 Třinec 3.10.2017
vrh koulí 3kg 05.31 h Ostrava 16.1.2015
skok daleký 3.48 Ostrava - Poruba 23.4.2016
skok vysoký 1.43 Ostrava - Porubská 10.5.2018
chůze dráha 2000 m 10:18.19 Ostrava - Poruba 29.5.2018
chůze dráha 3000 m 14:03.21 Opava 7.8.2018
chůze dráha 3000 m 15:22.13 h Ostrava 13.1.2018
chůze dráha 5000 m 25:47.85 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
3 km chůze 14:57 Olomouc 30.3.2018
5 km chůze 28:25 Poděbrady 8.4.2017
10 km chůze 59:10 Praha 26.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
2000 m 6:14.33 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
3000 m 09:29.30 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
chůze dráha 5000 m 25:47.85 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha, z.s.) chůze 5000m/Dci/F Praha - Stromovka 26:14.59
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci/B 3 Ostrava - Vítkovice 09:36.60
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/M/B01 8 Ostrava - Vítkovice 09:29.90
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) chůze 5000m/Dci Ostrava - Vítkovice 25:47.85
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/M/B01 2 Ostrava - Vítkovice 09:29.30
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m/M Ostrava - Vítkovice 6:14.33