Karta atleta

Export do excelu
  • Vlk Lukáš
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.93 Frýdek-Místek 01.05.2019
60 m 08.40 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
150 m 21.68 Brno 05.09.2016
150 m 22.13 h Ostrava 17.01.2016
300 m 40.95 Třinec 20.06.2018
400 m 56.37 Třinec 25.09.2019
500 m 1:14.8 Frýdek-Místek 22.05.2019
600 m 1:40.4 Frýdek-Místek 11.04.2018
800 m 2:16.10 Frýdek-Místek 01.05.2019
800 m 2:42.11 h Ostrava 16.12.2016
1500 m 4:27.98 Olomouc 08.06.2019
1500 m 4:28.12 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
1 anglická míle 5:08.2 Frýdek-Místek 17.10.2018
2000 m 6:33.43 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
3000 m 09:57.22 Olomouc 25.05.2019
1500 m překážek 5:23.29 Třinec 22.05.2018
středoškolský pohár 0972 Třinec 25.09.2019
hod kriketovým míčkem 36.35 Brno 05.09.2016
vrh koulí 4kg 06.69 Frýdek-Místek 01.05.2018
skok daleký 5.33 Třinec 04.09.2018
skok daleký 4.17 h Ostrava 16.12.2016
trojskok 10.68 Frýdek-Místek 01.05.2019
skok vysoký 1.35 Frýdek-Místek 01.05.2017
Přespolní běh 0:07:42 Ostravice 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:28.12 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu Přespolní běh/Dci 7 Ostravice 0:07:42
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek (Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) strPohar/Dci 21 Třinec 0972
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek (Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) 400 m/Dci/B01 5 Třinec 56.37
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek (Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) dálka/Dci 9 Třinec 5.23
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/J/F 8 Břeclav 10:19.51
26.06.2019 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Dci Třinec DNS
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 3000 m/M/B02 7 Šumperk 10:05.96
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/M/B02 1 Olomouc 4:27.98
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 3000 m/J/F 4 Olomouc 09:57.22
22.05.2019 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Dci 5 Frýdek-Místek 1:14.8
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 1500 m/J 6 Ostrava - Vítkovice 4:37.59
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) dálka/J 15 Ostrava - Vítkovice 5.33
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) trojskok/Dci Frýdek-Místek 10.68
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Dci 4 Frýdek-Místek 2:16.10
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Dci/B02 1 Frýdek-Místek 07.93
10.04.2019 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 3000 m/M 14 Frýdek-Místek 10:17.2
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B02 9 Ostrava - Vítkovice 4:42.19
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m/M 6 Ostrava - Vítkovice 6:33.43