Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Dvorčuk
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Sokol Roztoky u Prahy
  • Trenér: Matas Martin
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.87 Praha - Eden 05.09.2018
60 m 07.42 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m 11.85 Kladno 13.06.2020
150 m 18.31 h Praha-Strahov 18.01.2019
150 m 18.09 Praha - Eden 03.05.2019
200 m 23.78 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 24.45 Kladno 13.06.2020
300 m 39.49 Praha - Eden 03.05.2019
300 m 38.86 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 56.19 Vlašim 06.06.2020
800 m 2:28.78 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek (0.84) 10.30 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.30 Kladno 08.06.2016
skok daleký 4.50 Neratovice 14.05.2017
skok daleký 5.15 h Praha - Strahov 12.01.2019
vrh koulí 4kg 10.26 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 4kg 10.14 Roztoky 14.05.2019
vrh koulí 5kg 09.70 h Praha - Stromovka 21.01.2020
vrh koulí 5kg 10.58 Roztoky u Prahy 31.05.2020
vrh koulí 6kg 09.04 Vlašim 06.06.2020
vrh koulí 7,26kg 07.19 Roztoky u Prahy 31.05.2020
pohár rozhlasu 1194 Roztoky 14.05.2019
středoškolský pohár 0000 Praha - Eden 02.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.65 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m 07.3 Roztoky 14.05.2019
100 m 11.87 Praha - Děkanka 15.05.2019
150 m 18.31 h Praha-Strahov 18.01.2019
150 m 18.09 Praha - Eden 03.05.2019
200 m 24.91 h Praha - Stromovka 27.01.2019
200 m 24.67 Praha - Stromovka 12.06.2019
300 m 39.49 Praha - Eden 03.05.2019
400 m 56.37 Praha - Eden 03.09.2019
skok daleký 5.15 h Praha - Strahov 12.01.2019
vrh koulí 4kg 10.14 Roztoky 14.05.2019
vrh koulí 5kg 09.16 Stará Boleslav 21.04.2019
vrh koulí 7,26kg 06.82 Stará Boleslav 21.04.2019
pohár rozhlasu 1194 Roztoky 14.05.2019
středoškolský pohár 0000 Praha - Eden 02.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) středoškolský pohár/Dci 164= Praha - Eden 0000
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) 400 m/Dci/B04 Praha - Eden DNS
01.10.2019 Svatováclavský přespoláček (Sokol Roztoky u Prahy) Přespolní běh/M/FB Roztoky u Prahy 0:03:45
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B02 4 Praha - Eden 12.27
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B03 1 Praha - Eden 56.37
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B02 2 Praha - Juliska 12.03
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B02 5 Praha - Juliska 24.78
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B02 5 Praha - Stromovka 12.06
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B05 2 Praha - Stromovka 24.67
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 200 m/M/B01 1 Stará Boleslav 24.93
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 100 m/M/B01 1 Stará Boleslav 12.09
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B03 2 Praha - Děkanka 11.87
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Dci/B02 2 Praha - Děkanka 24.84
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) pohár rozhlasu/Žci 5 Roztoky 1194
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) 60 m/Žci 2= Roztoky 07.3
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) vrh koulí 4kg/Žci 6 Roztoky 10.14
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B04 4 Praha - Eden 39.49
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B03 1 Praha - Eden 18.09
23.04.2019 Svatojiřský přespoláček (Sokol Roztoky u Prahy) Přespolní běh/M/J 3 Roztoky u Prahy 0:03:52
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 100 m/M/B01 1 Stará Boleslav 12.14
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) vrh koulí 7,26kg/M 10 Stará Boleslav 06.82
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 200 m/M/B01 1 Stará Boleslav 25.11
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) vrh koulí 5kg/Dci Stará Boleslav 09.16
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R04 MS Praha - Stromovka 07.65
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 200 m/M/B11 MS Praha - Stromovka 24.91
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B8 4 Praha - Stromovka 07.71
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B23 2 Praha-Strahov 18.31
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dci/FA 6 Praha - Strahov 07.67
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dci 11 Praha - Strahov 5.15
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dci/R03 2 Praha - Strahov 07.66
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B08 1 Praha - Strahov 25.11