Karta atleta

Export do excelu
  • Krátký Michal
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér Jiří Kliner
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.80 Třebíč 11.9.2018
60 m 07.69 Třebíč 6.6.2019
60 m 07.67 h Praha - Strahov 20.1.2019
100 m 11.99 Praha - Juliska 12.10.2019
150 m 18.53 Třebíč 15.9.2018
200 m 23.60 Pacov 16.6.2019
200 m 24.25 h Praha - Stromovka 26.1.2019
300 m 39.01 Třebíč 15.9.2018
400 m 50.21 Třebíč 20.9.2019
400 m 52.63 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
800 m 2:00.63 Praha - Eden 14.9.2019
1000 m 2:52.26 Opava 10.10.2018
1000 m 2:58.88 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
1500 m 4:48.34 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m překážek 09.81 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
110 m překážek 16.46 Praha - Juliska 12.10.2019
300 m překážek 43.78 Jihlava 4.5.2019
sprintérský trojboj 1920 Třebíč 6.6.2019
pohár rozhlasu 1075 Třebíč 15.5.2019
středoškolský pohár 2043 Třebíč 20.9.2019
sedmiboj hala 3368 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
desetiboj 4453 Praha - Juliska 12.10.2019
vrhačský trojboj 1032 Třebíč 13.9.2018
čtyřboj 2330 Opava 10.10.2018
hod diskem 1kg 19.53 Třebíč 13.9.2018
hod diskem 1,5kg 24.07 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 27.68 Třebíč 13.9.2018
hod oštěpem 700g 27.56 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 10.28 Opava 10.10.2018
vrh koulí 5kg 11.73 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 5kg 09.95 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.56 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok vysoký 1.66 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.63 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.69 Třebíč 6.6.2019
60 m 07.67 h Praha - Strahov 20.1.2019
100 m 11.99 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m 23.60 Pacov 16.6.2019
200 m 24.25 h Praha - Stromovka 26.1.2019
400 m 50.21 Třebíč 20.9.2019
400 m 52.63 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
800 m 2:00.63 Praha - Eden 14.9.2019
1000 m 2:58.88 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
1500 m 4:48.34 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m překážek 09.81 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
110 m překážek 16.46 Praha - Juliska 12.10.2019
300 m překážek 43.78 Jihlava 4.5.2019
sprintérský trojboj 1920 Třebíč 6.6.2019
pohár rozhlasu 1075 Třebíč 15.5.2019
středoškolský pohár 2043 Třebíč 20.9.2019
sedmiboj hala 3368 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
desetiboj 4453 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1,5kg 24.07 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 700g 27.56 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 5kg 11.73 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 5kg 09.95 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.56 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok vysoký 1.66 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.63 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) desetiboj/Dci 22 Praha - Juliska 4453
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) disk 1,5kg/Dci 22 Praha - Juliska 24.07
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci/SA 9 Praha - Juliska 11.73
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/Dci Praha - Juliska NM
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/Dci 12 Praha - Juliska 1.66
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B04 1 Praha - Juliska 11.99
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 400 m/Dci/B04 1 Praha - Juliska 50.92
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/B03 3 Praha - Juliska 16.46
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) tyč/Dci/SB Praha - Juliska NM
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1500 m/Dci/B02 2 Praha - Juliska 4:48.34
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 700g/Dci/SB 12 Praha - Juliska 27.56
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B1 1 Ostrava 50.34
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/B 4 Ostrava 2:00.63
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) 400 m/Dci/B01 1 Jihlava 50.46
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) 60 m/Dci/B03 Jihlava DNS
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) strPohar/Dci 6 Jihlava 2028
20.09.2019 Okresní kolo SAP - Třebíč (Mgr. Vratislav Fišera) strPohar/Dci Třebíč 2043
20.09.2019 Okresní kolo SAP - Třebíč (Mgr. Vratislav Fišera) 400 m/Dci/B01 1 Třebíč 50.21
20.09.2019 Okresní kolo SAP - Třebíč (Mgr. Vratislav Fišera) dálka/Dci Třebíč DNS
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 800 m/Dci/B01 2 Praha - Eden 2:00.63
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/M/B01 Hodonín DNS
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/M/B01 2 Hodonín 2:00.76
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R1 3 Olomouc 52.01
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/M/F Jihlava 2:03.09
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/M/B02 6 Jihlava 29.22
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dci/F Pacov 12.13
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dci/F Pacov 23.60
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/U23M/R2 6 Praha - Eden 51.75
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/M/B01 3 Znojmo 51.38
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B02 2 Znojmo 23.63
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/M/F Třebíč 07.69
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/M/F Třebíč 12.14
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) sprint. tr/M Třebíč 1920
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/M/F Třebíč 24.57
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/M/F Třebíč 51.02
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Dci Třebíč DNS
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 5kg/Dci/F Třebíč 11.25
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 5kg/Dci Třebíč 11.33
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/B01 6 Třebíč 12.24
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dci/B01 1 Třebíč 52.40
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/M/B02 5 Třebíč 51.70
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/M/B03 4 Třebíč 24.34
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) poharR/Žci 11 Třebíč 1075
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) 60 m/Žci/B02 2 Třebíč 07.83
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) 1500 m/Žci/B02 Třebíč DNS
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) desetiboj/Dci Třebíč 4098
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/F Třebíč 12.41
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dci/F Třebíč 51.67
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Dci/F Třebíč 4:55.73
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m př./Dci/F Třebíč 17.11
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 1,5kg/Dci/F Třebíč 22.35
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) oštěp 700g/Dci/F 4 Třebíč 25.85
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 5kg/Dci/F Třebíč 10.95
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Dci/F Třebíč NM
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) tyč/Dci/F Třebíč NM
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Dci/F Třebíč 1.63
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/M/F Třebíč 07.91
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/M/F Třebíč 2:09.63
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m př./Dci/B01 3 Jihlava 43.78
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/Dci/B01 2 Jihlava 24.17
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Dci/B01 4 Jihlava 12.09
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/R2 4 Praha - Stromovka 53.59
09.02.2019 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých 60 m/Dci/B1 6 Bratislava 07.79
09.02.2019 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých 200 m/Dci/B3 1 Bratislava 24.55
09.02.2019 Majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých 400 m/Dci/B1 1 Bratislava 52.83
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B03 4 Ostrava - Vítkovice 52.63
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B03 4 Ostrava - Vítkovice 24.41
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 400 m/Dci/B01 Praha - Stromovka DQ
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dci/B05 MS Praha - Stromovka 24.25
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dci/F 5 Praha - Strahov 07.69
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dci/R02 2 Praha - Strahov 07.67
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/Dci/B04 1 Praha - Strahov 24.28
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 400 m/Dci/B02 1 Praha - Strahov 54.19
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B1 5 Jablonec nad Nisou 07.70
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci 13 Jablonec nad Nisou 5.56
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 5kg/Dci 18 Jablonec nad Nisou 09.95
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci 14 Jablonec nad Nisou 1.63
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B4 3 Jablonec nad Nisou 09.81
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Dci Jablonec nad Nisou NM
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B1 1 Jablonec nad Nisou 2:58.88
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Dci 21 Jablonec nad Nisou 3368