Karta atleta

Export do excelu
  • Ševčík Michal
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér Vít Zákoucký
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.40 Liberec 5.9.2018
60 m 07.31 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
100 m 12.04 Liberec 8.5.2019
150 m 17.62 Turnov 14.6.2018
200 m 23.26 Bílina 18.5.2019
200 m 22.94 h Praha - Stromovka 23.2.2019
300 m 36.72 Györ 29.9.2018
400 m 51.22 Mladá Boleslav 25.5.2019
400 m 53.23 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
sprintérský trojboj 2029 Liberec 8.5.2019
pohár rozhlasu 1528 Liberec 10.5.2018
skok daleký 4.92 Mladá Boleslav 3.6.2018
skok vysoký 1.42 Liberec 10.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.63 Liberec 8.5.2019
60 m 07.31 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
100 m 12.04 Liberec 8.5.2019
200 m 23.26 Bílina 18.5.2019
200 m 22.94 h Praha - Stromovka 23.2.2019
300 m 38.15 Liberec 6.6.2019
400 m 51.22 Mladá Boleslav 25.5.2019
400 m 53.23 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
sprintérský trojboj 2029 Liberec 8.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B01 2 Praha - Eden 51.49
06.06.2019 Okresní olympiáda mládeže 2019 starší žactvo (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Liberec 07.50
06.06.2019 Okresní olympiáda mládeže 2019 starší žactvo (AC Slovan Liberec, z.s.) 300 m/Žci/B01 1 Liberec 38.15
06.06.2019 Okresní olympiáda mládeže 2019 starší žactvo (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žci/F Liberec 07.54
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Dci/B01 Mladá Boleslav DNS
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 400 m/Dci/B01 1 Mladá Boleslav 51.22
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B01 4 Bílina 23.26
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B01 1 Bílina 51.27
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B01 8 Liberec 07.63
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprint. tr/M 9 Liberec 2029
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/B02 3 Liberec 12.04
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B02 2 Liberec 23.76
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/R3 3 Praha - Stromovka 22.94
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B02 5 Jablonec nad Nisou 07.38
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B07 6 Jablonec nad Nisou 07.40
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/F 4 Jablonec nad Nisou 07.40
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/B01 1 Jablonec nad Nisou 53.23
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/R03 1 Jablonec nad Nisou 07.31
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 200 m/M/B04 MS Praha - Stromovka 23.14