Karta atleta

Export do excelu
  • Hřích Jan
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.53 Bílina 26.5.2018
60 m 07.59 h Praha-Stromovka 7.2.2018
100 m 11.80 Bílina 15.6.2019
150 m 17.83 Bílina 26.5.2018
150 m 17.80 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 23.25 Bílina 15.6.2019
300 m 37.54 Bílina 26.5.2018
300 m 37.52 h Praha - Strahov 15.12.2018
400 m 52.28 Kolín 25.5.2019
400 m 52.26 h Praha - Stromovka 22.1.2019
500 m 1:10.90 Chomutov 14.8.2018
500 m 1:08.32 h Praha-Strahov 18.1.2019
600 m 2:13.80 Bílina 11.5.2013
600 m 1:27.42 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:01.45 Bílina 18.5.2019
800 m 2:02.20 h Praha - Stromovka 23.2.2019
1000 m 3:04.42 Ústí nad Labem 23.5.2017
1000 m 3:03.21 h Praha-Stromovka 3.12.2016
1500 m 4:32.31 Ústí nad Labem 22.5.2018
1500 m 4:42.64 h Jablonec nad Nisou 25.2.2018
60 m překážek 13.05 Bílina 30.4.2016
pohár rozhlasu 1623 Ústí nad Labem 23.5.2017
pětiboj 1722 Bílina 30.4.2016
čtyřboj 0751 Bílina 11.5.2013
hod kriketovým míčkem 53.02 Bílina 4.6.2016
vrh koulí 3kg 03.62 Bílina 18.6.2013
skok daleký 4.70 Bílina 30.4.2016
skok daleký 4.89 h Jablonec nad Nisou 10.12.2016
skok vysoký 1.35 h Praha-Strahov 6.2.2016
Přespolní běh 0:00:55 Meziboří 12.4.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.80 Bílina 15.6.2019
200 m 23.25 Bílina 15.6.2019
400 m 52.28 Kolín 25.5.2019
400 m 52.26 h Praha - Stromovka 22.1.2019
500 m 1:08.32 h Praha-Strahov 18.1.2019
600 m 1:27.42 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:01.45 Bílina 18.5.2019
800 m 2:02.20 h Praha - Stromovka 23.2.2019
1500 m 4:34.23 Rumburk 22.6.2019
Přespolní běh 14:24 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R2 6 Olomouc 52.65
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/Dci/R1 6 Olomouc 2:03.47
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 1500 m/M 10 Rumburk 4:34.23
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 200 m/M/B01 6 Kadaň 23.86
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 100 m/M/B02 5 Kadaň 11.99
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/F 4 Bílina 11.80
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 400 m/Dci/B01 4 Bílina 53.22
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/R02 2 Bílina 12.00
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 200 m/Dci/B02 3 Bílina 23.25
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/F Kladno 2:04.40
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B03 5 Kladno 24.10
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci Kolín 52.28
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B01 3 Kolín 23.98
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 800 m/M 5 Bílina 2:01.45
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B02 3 Bílina 23.82
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Dci/F Kladno 2:04.41
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B02 1 Kladno 24.30
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dci 37 Mladá Boleslav 14:24
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/R2 5 Praha - Stromovka 2:02.20
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/M/F Jablonec nad Nisou 2:05.14
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 800 m/M/F Praha - Strahov 2:03.34
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B6 2 Praha - Stromovka 52.26
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 500 m/M/B1 4 Praha-Strahov 1:08.32
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 600 m/M/B4 2 Praha-Strahov 1:27.42