Karta atleta

Export do excelu
  • Drmela Jan
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 Praha - Eden 27.06.2019
60 m 07.52 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
100 m 12.19 Třebíč 02.06.2019
200 m 24.63 Praha - Eden 14.09.2019
1000 m 3:31.67 Vlašim 01.09.2018
60 m překážek 11.85 Vlašim 01.09.2018
hod diskem 1kg 23.78 Domažlice 16.05.2018
hod diskem 1,5kg 26.77 Vlašim 27.04.2019
hod oštěpem 600g 17.85 Klatovy 05.09.2017
vrh koulí 4kg 09.43 Vlašim 01.09.2018
vrh koulí 4kg 10.66 h Praha-Stromovka 01.12.2018
vrh koulí 5kg 10.65 Praha - Eden 14.09.2019
vrh koulí 5kg 11.05 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 4.45 Vlašim 01.09.2018
skok vysoký 1.30 Chodov 05.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.52 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
vrh koulí 5kg 11.05 h Praha - Stromovka 19.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 y/Dci/B01 Praha - Děkanka DNS
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 14 Praha - Eden 10.65
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B04 4 Praha - Eden 24.63
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) disk 1,5kg/Dci 8 Písek 22.45
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) koule 5kg/Dci 7 Písek 10.45
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/FB 4 Písek 12.35
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R01 3 Písek 12.36
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 100 m/Dci/F 6 Domažlice 12.41
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 100 m/Dci/R02 3 Domažlice 12.61
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B02 3 Praha - Eden 07.71
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/B02 MS Třebíč 12.19
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 1,5kg/Dci/F MS Třebíč 25.25
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 5kg/Dci/F MS Třebíč 10.19
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) koule 5kg/Dci/F 10 Písek 10.15
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R05 5 Písek 12.30
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) koule 5kg/Dci 10 Karlovy Vary 09.82
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dci/R03 4 Karlovy Vary 12.79
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Dci/B02 2 Karlovy Vary 12.42
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Dci/B02 2 Karlovy Vary 07.80
27.04.2019 Veřejné závody (TJ Spartak Vlašim) disk 1,5kg/Dci Vlašim 26.77
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Dci/R02 7 Praha - Stromovka 08.03
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) koule 5kg/Dci/F Praha - Stromovka 09.56