Karta atleta

Export do excelu
  • Omar Ben Othmene
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Ostrov, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.3 h Sokolov 18.01.2020
60 m 07.50 Bílina 17.08.2019
60 m 07.53 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m 11.93 Plzeň 08.06.2019
150 m 18.12 Mariánské Lázně 25.09.2018
150 m 18.08 h Praha-Stromovka 01.12.2018
200 m 24.70 h Praha - Strahov 20.01.2019
200 m 24.36 Karlovy Vary 23.05.2020
300 m 40.25 Karlovy Vary 20.04.2019
400 m 56.50 Děčín 29.09.2019
skok vysoký 1.50 h Ostrov 11.02.2019
skok daleký 6.00 Děčín 29.09.2019
skok daleký 6.01 h Praha - Stromovka 25.01.2020
vrh koulí 5kg 09.29 Karlovy Vary 17.05.2020
vrh koulí 6kg 07.53 Chodov 05.05.2019
hod diskem 1,5kg 17.55 Karlovy Vary 17.05.2020
hod oštěpem 700g 23.75 Karlovy Vary 17.05.2020
sprintérský trojboj 1924 Bílina 17.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.56 h Praha - Stromovka 13.01.2019
60 m 07.50 Bílina 17.08.2019
100 m 11.93 Plzeň 08.06.2019
150 m 18.20 h Praha - Stromovka 13.01.2019
200 m 24.70 h Praha - Strahov 20.01.2019
200 m 24.39 Kadaň 18.06.2019
300 m 40.25 Karlovy Vary 20.04.2019
400 m 56.50 Děčín 29.09.2019
skok vysoký 1.50 h Ostrov 11.02.2019
skok daleký 5.88 h Praha - Stromovka 26.01.2019
skok daleký 6.00 Děčín 29.09.2019
vrh koulí 6kg 07.53 Chodov 05.05.2019
sprintérský trojboj 1924 Bílina 17.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2019 Vánoční laťka (ŠAK Chodov, z. s.) skok vysoký/M 8 Chodov 1.47
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) skok daleký/M/F 5 Děčín 6.00
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 400 m/M/B03 4 Děčín 56.50
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dci 20 Praha - Eden 4.66
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 100 m/M/B02 2 Mariánské Lázně 12.07
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 400 m/M/B02 4 Mariánské Lázně 58.11
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/FB Písek 12.30
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Dci 7 Písek 6.00
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R03 3 Písek 12.22
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Dci/B02 4 Písek 58.34
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/FA 4 Stříbro 12.22
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/M/B01 6 Stříbro 25.22
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/M/F Stříbro 5.93
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/R04 1 Stříbro 12.14
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M 19 Bílina 1924
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B04 1 Bílina 07.50
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B04 6 Bílina 12.32
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B04 3 Bílina 24.81
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) skok daleký/M 4 Nýřany 5.56
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/M/FB Nýřany 12.26
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/M/R04 2 Nýřany 12.19
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 200 m/M/B02 4 Nýřany 26.03
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 100 m/M/B02 6 Kadaň 12.00
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 200 m/M/B03 3 Kadaň 24.39
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/M/R01 2 Plzeň 11.93
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/M/FB 4 Plzeň 12.08
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/M 10 Plzeň 5.54
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/M/B01 8 Plzeň 25.09
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R05 3 Písek 12.11
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dci/B02 7 Písek 25.08
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/M/R01 4 Nýřany 12.22
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/M/FB Nýřany 12.36
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 200 m/M/B05 1 Nýřany 25.27
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) vrh koulí 6kg/Dci 6 Chodov 07.53
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 60 m/M/B01 3 Karlovy Vary 07.72
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 300 m/M/B01 4 Karlovy Vary 40.25
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) skok daleký/M 6 Chodov 5.12
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) 60 m/M/B02 2 Chodov 07.65
11.02.2019 Oddílové závody ve skoku vysokém (TJ MDDM Ostrov) skok vysoký/Dci Ostrov 1.50
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) skok daleký/Dci Praha - Stromovka 5.88
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dci/B03 1 Praha - Stromovka 07.60
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dci/B06 2 Praha - Stromovka 24.82
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dci/R03 MS Praha - Strahov 07.59
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/Dci/B05 MS Praha - Strahov 24.70
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 150 m/Žci/F Praha - Stromovka 18.20
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 60 m/Žci/F Praha - Stromovka 07.56