Karta atleta

Export do excelu
  • Hřebačka Matěj
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Hodonín,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.96 Hodonín 21.6.2016
150 m 21.17 Hodonín 23.4.2016
300 m 41.60 Brno 11.9.2017
400 m 55.47 Vyškov 18.5.2019
500 m 1:14.15 Hodonín 27.4.2019
800 m 2:02.00 Vyškov 18.5.2019
800 m 2:06.97 h Vídeň 26.1.2019
1500 m 4:15.12 Břeclav 17.5.2019
1500 m 4:17.08 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
3000 m 09:15.27 Vyškov 11.5.2019
60 m překážek 10.78 Znojmo 22.9.2016
200 m překážek 33.20 Vyškov 12.5.2018
pohár rozhlasu 0845 Břeclav 17.5.2019
pětiboj 1651 Hodonín 21.6.2016
hod kriketovým míčkem 43.53 Hodonín 19.5.2016
vrh koulí 3kg 07.66 Hodonín 19.5.2016
skok daleký 4.55 Břeclav 10.9.2017
skok vysoký 1.47 Břeclav 22.5.2018
Přespolní běh 0:06:12 Vyškov 26.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 55.47 Vyškov 18.5.2019
500 m 1:14.15 Hodonín 27.4.2019
800 m 2:02.00 Vyškov 18.5.2019
800 m 2:06.97 h Vídeň 26.1.2019
1500 m 4:15.12 Břeclav 17.5.2019
1500 m 4:17.08 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
3000 m 09:15.27 Vyškov 11.5.2019
pohár rozhlasu 0845 Břeclav 17.5.2019
Přespolní běh 13:17 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/M/F 4 Vyškov 2:02.00
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B02 1 Vyškov 55.47
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) poharR/Žci 26 Břeclav 0845
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) 1500 m/Žci/B01 1 Břeclav 4:15.12
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 3000 m/Dci/F Vyškov 09:15.27
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie IV (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) poharR/Žci 29 Hodonín 0804
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie IV (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) 1500 m/Žci/B02 1 Hodonín 4:21.12
27.04.2019 Okresní přebory všech kategorií (Atletický klub Hodonín,z.s.) 500 m/Dci Hodonín 1:14.15
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dci 4 Mladá Boleslav 13:17
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Dci 9 Praha - Stromovka 4:18.27
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci/B 3 Ostrava - Vítkovice 4:17.08
26.01.2019 Mezinárodní mítink 800 m/M/B7 5 Vídeň 2:06.97