Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Hřebačka
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Hodonín,z.s.
  • Trenér: Slezák Antonín
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - 1
- - - - - - - - - 1 1 - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.96 Hodonín 21.06.2016
150 m 21.17 Hodonín 23.04.2016
300 m 41.60 Brno 13.09.2017
400 m 55.47 Vyškov 18.05.2019
500 m 1:14.15 Hodonín 27.04.2019
800 m 2:06.97 h Vídeň 26.01.2019
800 m 2:00.25 Znojmo 28.06.2020
1000 m 2:36.94 Hodonín 01.06.2020
1500 m 4:08.11 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
1500 m 4:07.99 Vyškov 04.07.2020
3000 m 08:59.03 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
3000 m 08:53.53 Vyškov 11.07.2020
60 m překážek (0.76) 10.78 Znojmo 22.09.2016
200 m překážek (0.76) 33.20 Vyškov 12.05.2018
skok vysoký 1.47 Břeclav 22.05.2018
skok daleký 4.55 Břeclav 10.09.2017
vrh koulí 3kg 07.66 Hodonín 19.05.2016
hod kriketovým míčkem 43.53 Hodonín 19.05.2016
pohár rozhlasu 0845 Břeclav 17.05.2019
pětiboj 1651 Hodonín 21.06.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 55.47 Vyškov 18.05.2019
500 m 1:14.15 Hodonín 27.04.2019
800 m 2:06.97 h Vídeň 26.01.2019
800 m 2:01.97 Hodonín 02.06.2019
1000 m 2:48.93 Břeclav 17.07.2019
1500 m 4:17.08 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
1500 m 4:08.84 Olomouc 29.06.2019
3000 m 09:06.66 Olomouc 30.06.2019
pohár rozhlasu 0845 Břeclav 19.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dci/F Břeclav 2:03.19
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B03 1 Břeclav 55.51
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/M 5 Břeclav 4:12.04
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 1500 m/M Hodonín 4:19.55
17.07.2019 2.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 1000 m/M 4 Břeclav 2:48.93
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 3000 m/Dci/F 5 Olomouc 09:06.66
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 1500 m/Dci/F Olomouc 4:08.84
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/M/F 4 Znojmo 2:05.33
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Dci/F Hodonín 2:01.97
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 1500 m/Dci/F Olomouc 4:16.16
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/M/F 4 Vyškov 2:02.00
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B02 1 Vyškov 55.47
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) pohár rozhlasu/Žci 26 Břeclav 0845
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) 1500 m/Žci/B01 1 Břeclav 4:15.12
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 3000 m/Dci Vyškov 09:15.27
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie IV (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) pohár rozhlasu/Žci 29 Hodonín 0804
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie IV (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) 1500 m/Žci/B02 1 Hodonín 4:21.12
27.04.2019 Okresní přebory všech kategorií (Atletický klub Hodonín,z.s.) 500 m/Dci Hodonín 1:14.15
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dci 4 Mladá Boleslav 13:17
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Dci 9 Praha - Stromovka 4:18.27
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Dci/B 3 Ostrava - Vítkovice 4:17.08
26.01.2019 Mezinárodní mítink 800 m/M/B7 5 Vídeň 2:06.97