Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Suchánek
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.06 h Český Brod 23.11.2019
60 m 08.35 Beroun 15.06.2018
60 m 07.96 h Český Brod 18.01.2020
150 m 20.29 Nymburk 07.10.2018
300 m 43.48 Beroun 15.06.2018
400 m 56.93 Kladno 13.06.2020
800 m 2:22.67 h Praha - Strahov 11.01.2020
800 m 2:17.7 Český Brod 01.06.2020
1000 m 3:14.98 h Praha - Strahov 07.12.2019
60 m překážek (0.84) 10.4 h Český Brod 24.11.2018
skok vysoký 1.73 h Český Brod 18.01.2020
skok vysoký 1.70 Vlašim 06.06.2020
skok daleký 4.67 Nymburk 07.10.2018
skok daleký 4.94 h Český Brod 14.12.2019
hod oštěpem 600g 22.67 Nymburk 07.10.2018
hod kriketovým míčkem 31.28 Přerov 12.05.2016
čtyřboj 1473 Nymburk 07.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.06 h Český Brod 23.11.2019
60 m 08.18 h Český Brod 23.11.2019
400 m 61.14 Stará Boleslav 31.08.2019
800 m 2:39.37 h Praha - Strahov 12.01.2019
800 m 2:24.65 Kolín 25.05.2019
1000 m 3:14.98 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok vysoký 1.60 Kolín 25.05.2019
skok vysoký 1.67 h Český Brod 14.12.2019
skok daleký 4.94 h Český Brod 14.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci Český Brod 08.29
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/Dci Český Brod 07.13
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Dci Český Brod 4.94
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Dci Český Brod 1.67
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) skok vysoký/J 10 Praha - Strahov 1.59
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 1000 m/J 10 Praha - Strahov 3:14.98
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/Dci Český Brod 07.06
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci Český Brod 08.18
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Dci Český Brod 5.16
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Dci Český Brod 1.61
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Dci 4 Stará Boleslav 1.60
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Dci Stará Boleslav 61.14
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Dci Stará Boleslav 2:26.02
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci 5 Kolín 61.43
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dci Kolín 2:24.65
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci 4 Kolín 1.60
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 700g/Dci Kladno DNS
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci Český Brod 08.28
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Dci Český Brod 1.61
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dci/F 6 Praha - Strahov 2:39.37
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci 8 Praha - Strahov 1.50