Karta atleta

Export do excelu
  • Šabata Matěj
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.73 Kolín 07.10.2019
60 m 07.61 h Praha - Stromovka 21.01.2020
100 m 11.79 Kolín 25.05.2019
150 m 17.90 Cheb 20.08.2019
150 m 18.67 h Praha - Stromovka 20.01.2018
200 m 23.91 Sušice 19.05.2019
200 m 24.01 h Praha - Strahov 11.01.2020
300 m 38.00 Cheb 20.08.2019
300 m 38.95 h Ostrava 03.03.2018
400 m 52.87 Olomouc 28.06.2019
400 m 52.77 h Praha - Strahov 11.01.2020
500 m 1:27.0 Beroun 23.04.2016
800 m 3:09.18 Kladno 30.04.2015
60 m překážek 14.27 Kladno 30.04.2015
pohár rozhlasu 0862 Rudná 11.05.2017
středoškolský pohár 1172 Beroun 19.09.2019
pětiboj 0606 Kladno 30.04.2015
hod kriketovým míčkem 51.95 Beroun 02.09.2016
vrh koulí 3kg 07.76 Rudná 27.04.2016
vrh koulí 3kg 06.66 h Praha-Strahov 11.01.2015
skok daleký 3.93 Rudná 27.04.2016
skok vysoký 1.42 Rudná 15.05.2018
skok vysoký 1.20 h Praha-Strahov 20.02.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.61 h Praha - Stromovka 21.01.2020
200 m 24.01 h Praha - Strahov 11.01.2020
400 m 52.77 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci 52 Kolín 0640
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dci/B04 3 Kolín 07.73
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 400 m/Dci/B02 Kolín DNF
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Beroun (Tomáš Sládek, tsladek@atlas.cz, 724951157) strPohar/Dci 7 Beroun 1172
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Beroun (Tomáš Sládek, tsladek@atlas.cz, 724951157) 60 m/Dci 3= Beroun 07.5
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Beroun (Tomáš Sládek, tsladek@atlas.cz, 724951157) 400 m/Dci Beroun 56.5
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 400 m/M 5 Domažlice 53.34
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/J 4 Stará Boleslav 52.89
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 400 m/M/B02 4 Beroun 54.11
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 600 m/M Praha - Juliska DNS
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 150 m/M/B03 2 Cheb 17.90
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 300 m/M/B02 6 Cheb 38.00
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R1 6 Olomouc 52.87
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/M/B03 2 Vlašim 53.54
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B03 2 Vlašim 24.04
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/R01 5 Tábor 11.89
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/B02 3 Tábor 53.29
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/FB 5 Kolín 11.79
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R03 4 Kolín 11.79
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B02 3 Kolín 24.08
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/J/B02 6 Kolín 55.24
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 400 m/M/B04 2 Sušice 53.65
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 200 m/M/B03 4 Sušice 23.91
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dci Kladno DNS
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B03 1 Kladno 24.08
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 400 m/J/B02 3 Kladno 53.71
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/J/B04 3 Kladno 24.19
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/R2 5 Praha - Stromovka 54.04
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B03 MS Praha - Stromovka 55.42
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 400 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 54.27
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B06 1 Praha - Strahov 24.68
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B03 1 Praha - Strahov 54.48