Karta atleta

Export do excelu
  • Šabata Matěj
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 Domažlice 18.8.2018
60 m 07.88 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m 11.79 Kolín 25.5.2019
150 m 18.05 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
150 m 18.67 h Praha - Stromovka 20.1.2018
200 m 23.91 Sušice 19.5.2019
200 m 24.68 h Praha - Strahov 12.1.2019
300 m 38.65 Kolín 31.8.2018
300 m 38.95 h Ostrava 3.3.2018
400 m 53.29 Tábor 9.6.2019
400 m 54.04 h Praha - Stromovka 23.2.2019
500 m 1:27.0 Beroun 23.4.2016
800 m 3:09.18 Kladno 30.4.2015
60 m překážek 14.27 Kladno 30.4.2015
pohár rozhlasu 0862 Rudná 11.5.2017
pětiboj 0606 Kladno 30.4.2015
hod kriketovým míčkem 51.95 Beroun 2.9.2016
vrh koulí 3kg 07.76 Rudná 27.4.2016
vrh koulí 3kg 06.66 h Praha-Strahov 11.1.2015
skok daleký 3.93 Rudná 27.4.2016
skok vysoký 1.42 Rudná 15.5.2018
skok vysoký 1.20 h Praha-Strahov 20.2.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.79 Kolín 25.5.2019
200 m 23.91 Sušice 19.5.2019
200 m 24.68 h Praha - Strahov 12.1.2019
400 m 53.29 Tábor 9.6.2019
400 m 54.04 h Praha - Stromovka 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/R01 5 Tábor 11.89
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/B02 3 Tábor 53.29
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/FB 5 Kolín 11.79
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R03 4 Kolín 11.79
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B02 3 Kolín 24.08
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/J/B02 6 Kolín 55.24
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 400 m/M/B04 2 Sušice 53.65
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 200 m/M/B03 4 Sušice 23.91
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dci Kladno DNS
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B03 1 Kladno 24.08
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 400 m/J/B02 3 Kladno 53.71
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/J/B04 3 Kladno 24.19
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/R2 5 Praha - Stromovka 54.04
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B03 MS Praha - Stromovka 55.42
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 400 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 54.27
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B06 1 Praha - Strahov 24.68
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B03 1 Praha - Strahov 54.48