Karta atleta

Export do excelu
  • Miřejovský Matěj
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.04 Praha - Kotlářka 15.06.2016
60 m 07.84 h Praha-Stromovka 01.12.2018
100 m 12.12 Praha - Stadion mládeže 28.06.2018
150 m 23.15 Praha-Kotlářka 12.05.2016
150 m 25.43 h Praha-Strahov 05.02.2015
300 m 49.18 Praha-Eden 19.05.2016
300 m 62.34 h Praha-Strahov 05.02.2015
600 m 1:59.51 Praha - Eden 31.05.2016
800 m 3:16.08 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
1000 m 3:46.04 Kolín 11.10.2017
60 m překážek 11.51 Praha-Jeseniova 02.05.2016
pohár rozhlasu 0970 Praha - Kotlářka 23.05.2018
pětiboj 1413 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
čtyřboj 1630 Kolín 11.10.2017
hod diskem 1kg 38.31 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
hod diskem 1,5kg 37.07 Praha - Vinohrady 24.06.2019
hod kladivem 4kg 30.51 Praha - Děkanka 10.06.2018
hod kladivem 5kg 46.43 Praha - Eden 03.09.2019
hod oštěpem 600g 41.36 Praha - ZŠ Mazurská 06.09.2018
hod kriketovým míčkem 63.78 Praha-Stromovka 22.09.2016
vrh koulí 3kg 09.25 Praha-Stromovka 15.09.2016
vrh koulí 3kg 08.45 h Praha-Stromovka 17.02.2016
vrh koulí 4kg 11.32 Praha - Juliska 16.05.2018
vrh koulí 4kg 10.73 h Praha - Strahov 27.01.2018
vrh koulí 5kg 09.72 Praha - Stromovka 12.06.2019
vrh koulí 5kg 09.79 h Praha - Stromovka 22.01.2019
skok daleký 4.11 Praha-Eden 19.05.2016
skok daleký 5.38 h Praha-Juliska 18.01.2018
skok vysoký 1.54 Praha - Kotlářka 23.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1,5kg 37.07 Praha - Vinohrady 24.06.2019
hod kladivem 5kg 46.43 Praha - Eden 03.09.2019
vrh koulí 5kg 09.72 Praha - Stromovka 12.06.2019
vrh koulí 5kg 09.79 h Praha - Stromovka 22.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) kladivo 5kg/Dci Praha - Děkanka 42.64
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 5kg/Dci Praha - Eden 46.43
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) kladivo 5kg/Dci Domažlice DNS
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) kladivo 5kg/Dci/F 10 Olomouc 37.65
24.06.2019 VZ v hodu diskem a kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 5kg/Dci/F Praha - Vinohrady 36.49
24.06.2019 VZ v hodu diskem a kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) disk 1,5kg/Dci/F Praha - Vinohrady 37.07
18.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) kladivo 5kg/Dci Kladno 44.04
18.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) disk 1,5kg/Dci Kladno 34.10
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 18 Praha - Stromovka 09.72
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) disk 1,5kg/Dci 4 Praha - Stromovka 35.96
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) kladivo 5kg/Dci Praha - Děkanka 32.42
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) disk 1,5kg/Dci 17 Praha - Děkanka 23.64
10.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) disk 1,5kg/Dci/F Praha - Vinohrady 30.58
30.04.2019 4. ročník závodu Kladivo na Čarodějnice (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 5kg/Dci Praha - Vinohrady 44.46
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 9 Praha - Stromovka 09.79