Karta atleta

Export do excelu
  • Ščibráni Milan
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér Jaroslav Vlček
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.51 Frýdek-Místek 19.6.2018
60 m 07.53 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
100 m 11.58 Olomouc 25.5.2019
150 m 17.36 Frýdek-Místek 19.6.2018
150 m 17.59 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
200 m 23.35 Vyškov 11.5.2019
200 m 23.71 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
300 m 35.88 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
300 m 36.64 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 50.12 Ostrava 20.6.2019
400 m 50.10 h Praha - Stromovka 23.2.2019
600 m 1:26.51 Ostrava - Vítkovice 20.8.2019
800 m 2:09.46 Ostrava 22.6.2017
800 m 2:11.84 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
1000 m 3:35.5 ZŠ Paskovská 18.6.2015
60 m překážek 09.26 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
60 m překážek 09.38 h Ostrava 13.2.2018
200 m překážek 32.66 Třinec 23.5.2017
sprintérský trojboj 2019 Přerov 1.5.2019
pětiboj 1825 Třinec 6.5.2016
čtyřboj 2260 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
hod kriketovým míčkem 44.30 Ostrava 21.4.2016
vrh koulí 3kg 04.05 Ostrava 11.6.2015
skok daleký 4.38 Praha-Eden 20.5.2016
skok daleký 4.92 h Ostrava 23.2.2017
skok vysoký 1.60 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
skok vysoký 1.45 h Ostrava 6.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.80 Přerov 1.5.2019
60 m 07.53 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
100 m 11.58 Olomouc 25.5.2019
150 m 17.59 h Ostrava - Vítkovice 20.1.2019
200 m 23.35 Vyškov 11.5.2019
200 m 23.71 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019
300 m 38.20 Ostrava - Vítkovice 20.8.2019
300 m 36.64 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
400 m 50.12 Ostrava 20.6.2019
400 m 50.10 h Praha - Stromovka 23.2.2019
600 m 1:26.51 Ostrava - Vítkovice 20.8.2019
sprintérský trojboj 2019 Přerov 1.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 600 m/M 5 Ostrava - Vítkovice 1:26.51
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 300 m/M/B01 4 Ostrava - Vítkovice 38.20
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B01 5 Opava 24.27
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R4 1 Olomouc 50.98
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/F 5 Olomouc 51.03
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R01 5 Uherské Hradiště 11.65
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B02 6 Uherské Hradiště 24.00
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 400 m/M/B3 3 Ostrava 50.12
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B01 6 Opava 50.99
04.06.2019 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/M Opava 23.39
04.06.2019 4.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 100 m/M Opava 11.70
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 400 m/Dci/B01 1 Brno 51.20
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 200 m/Dci/B01 6 Olomouc 23.62
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Dci/B03 1 Olomouc 11.58
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B01 3 Třinec 50.63
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B03 5 Třinec 23.60
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Dci/B01 2 Vyškov 50.54
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Dci/B02 2 Vyškov 23.35
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B1 6 Ostrava - Vítkovice 23.84
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B1 1 Ostrava - Vítkovice 50.99
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M 11 Přerov 2019
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B02 4 Přerov 07.80
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B02 4 Přerov 11.93
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B02 2 Přerov 23.54
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/R3 1 Praha - Stromovka 50.50
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/F Praha - Stromovka 50.10
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R04 5 Ostrava - Vítkovice 07.68
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B05 3 Ostrava - Vítkovice 23.75
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B01 3 Ostrava - Vítkovice 50.91
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B04 2 Ostrava - Vítkovice 23.74
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B01 2 Ostrava - Vítkovice 50.90
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B02 4 Ostrava - Vítkovice 23.71
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 150 m/M/B02 3 Ostrava - Vítkovice 17.59
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 300 m/M/B02 2 Ostrava - Vítkovice 36.64
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R02 3 Ostrava - Vítkovice 07.53
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B02 1 Ostrava - Vítkovice 23.78
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B04 1 Ostrava - Vítkovice 51.24
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B01 2 Ostrava - Vítkovice 36.64
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dci/B03 Ostrava - Vítkovice DQ