Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Veselý
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér: Vomela Josef
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.79 Třebíč 05.06.2018
60 m 07.37 Třebíč 20.09.2019
60 m 07.32 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m 11.77 Třebíč 17.09.2019
150 m 20.77 h Praha-Strahov 16.01.2016
150 m 18.38 Jihlava 28.04.2018
200 m 23.57 Pacov 16.06.2019
200 m 22.97 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
300 m 39.05 Třebíč 12.05.2018
400 m 51.79 Třebíč 20.09.2019
400 m 51.45 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
800 m 2:45.61 Jihlava 30.04.2016
1000 m 3:21.86 Třebíč 05.05.2018
60 m překážek (0.76) 10.08 Třebíč 24.09.2016
60 m překážek (0.91) 08.22 h Praha - Strahov 09.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.97 Třebíč 12.05.2018
110 m překážek (0.91) 15.35 Třebíč 26.05.2019
200 m překážek (0.76) 28.53 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
300 m překážek (0.84) 38.91 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek (0.91) 56.24 Jihlava 22.06.2019
skok vysoký 1.45 Olomouc 09.05.2017
skok o tyči 1.97 Třebíč 05.05.2018
skok daleký 4.85 Třebíč 05.05.2018
vrh koulí 3kg 05.93 Humpolec 13.09.2015
vrh koulí 4kg 09.32 Třebíč 05.05.2018
vrh koulí 5kg 09.13 Třebíč 11.05.2019
hod diskem 1kg 20.86 Třebíč 05.05.2018
hod oštěpem 600g 25.26 Třebíč 05.05.2018
hod kriketovým míčkem 50.70 Olomouc 23.05.2017
středoškolský pohár 1489 Třebíč 20.09.2019
středoškolský pohár 1511 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
devítiboj 3552 Třebíč 05.05.2018
sprintérský trojboj 2086 Třebíč 17.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.37 Třebíč 20.09.2019
60 m 07.35 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
100 m 11.77 Třebíč 17.09.2019
200 m 23.57 Pacov 16.06.2019
400 m 51.79 Třebíč 20.09.2019
400 m 51.45 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
60 m překážek (0.91) 08.97 h Praha - Strahov 20.01.2019
110 m překážek (0.91) 15.35 Třebíč 26.05.2019
300 m překážek (0.84) 38.91 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek (0.91) 56.24 Jihlava 22.06.2019
vrh koulí 5kg 09.13 Třebíč 11.05.2019
středoškolský pohár 1489 Třebíč 20.09.2019
středoškolský pohár 1511 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
sprintérský trojboj 2086 Třebíč 17.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/B02 1 Ostrava - Vítkovice 07.35
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B03 2 Ostrava - Vítkovice 51.45
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dci 22 Ostrava - Vítkovice 1511
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) 400 m/Dci/B01 4 Jihlava 52.16
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) 60 m/Dci/B01 4 Jihlava 07.41
26.09.2019 Krajské finále SAP - kraj Vysočina (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) středoškolský pohár/Dci 11 Jihlava 1460
20.09.2019 Okresní kolo SAP - Třebíč (Mgr. Vratislav Fišera) 60 m/Dci/B01 1 Třebíč 07.37
20.09.2019 Okresní kolo SAP - Třebíč (Mgr. Vratislav Fišera) středoškolský pohár/Dci 5 Třebíč 1489
20.09.2019 Okresní kolo SAP - Třebíč (Mgr. Vratislav Fišera) 400 m/Dci/B01 3 Třebíč 51.79
17.09.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) sprintérský trojboj/M Třebíč 2086
17.09.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/M/F Třebíč 07.58
17.09.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/M/F Třebíč 11.77
17.09.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/M/F Třebíč 23.90
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 2 Praha - Eden 39.38
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B01 7 Praha - Eden 15.42
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 2 Hodonín 56.59
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/R03 Hodonín DNF
18.08.2019 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/M/B01 3 Třebíč 12.12
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m překážek (0.84)/Dci/R2 2 Olomouc 39.32
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m překážek (0.84)/Dci/F 4 Olomouc 38.91
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 1 Jihlava 56.24
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dci/F Pacov 23.57
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Pacov 39.12
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 1 Znojmo 59.45
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R04 2 Znojmo 11.78
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/FB Znojmo 11.99
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Třebíč 15.48
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Třebíč 40.04
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m překážek (0.91)/Dci Třebíč 15.35
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/B01 3 Třebíč 11.99
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dci/B01 2 Třebíč 53.55
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/M/R03 5 Vyškov 11.88
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m překážek (0.91)/M/B01 1 Vyškov 57.70
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) desetiboj [Dci]/Dci Třebíč DNF
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dci/F Třebíč 12.11
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dci/F Třebíč 53.23
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Dci/F Třebíč DNS
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Třebíč 15.72
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1,5kg/Dci/F Třebíč DNS
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 700g/Dci/F Třebíč DNS
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 5kg/Dci/F 4 Třebíč 09.13
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dci/F Třebíč DNS
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok o tyči/Dci/F Třebíč DNS
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dci/F Třebíč NM
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 1 Jihlava 41.41
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/Dci/B01 3 Jihlava 24.35
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Dci/B02 1 Jihlava 12.28
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dci/F 6 Praha - Strahov 07.76
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/Dci/B01 Praha - Strahov DNS
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dci/R05 2 Praha - Strahov 07.71
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m překážek (0.91)/Dci/B02 1 Praha - Strahov 08.97