Karta atleta

Export do excelu
  • Soukal Lukáš
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Antonín Morávek
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.59 h Nymburk 02.12.2018
60 m 07.21 Kolín 24.09.2019
60 m 07.28 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 11.31 Kolín 25.05.2019
150 m 17.40 Kolín 18.06.2019
150 m 17.47 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 23.23 Kladno 04.05.2019
200 m 23.16 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 37.32 Kolín 01.05.2019
300 m 37.49 h Praha - Strahov 08.12.2018
400 m 51.58 Kolín 07.10.2019
400 m 51.92 h Praha - Stromovka 02.02.2019
1000 m 3:13.37 Kolín 24.05.2017
60 m překážek 10.18 h Nymburk 02.12.2018
300 m překážek 41.76 Stará Boleslav 31.08.2019
pohár rozhlasu 1050 Kolín 24.05.2017
středoškolský pohár 1495 Kolín 07.10.2019
skok daleký 5.41 Brno 10.09.2018
skok vysoký 1.50 h Kolín 07.12.2018
Přespolní běh 0:09:55 Kolín 08.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.21 Kolín 24.09.2019
60 m 07.28 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 11.31 Kolín 25.05.2019
150 m 17.40 Kolín 18.06.2019
200 m 23.23 Kladno 04.05.2019
200 m 23.16 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 37.32 Kolín 01.05.2019
400 m 51.58 Kolín 07.10.2019
400 m 51.92 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m překážek 41.76 Stará Boleslav 31.08.2019
pohár rozhlasu 0799 Kolín 21.05.2019
středoškolský pohár 1495 Kolín 07.10.2019
Přespolní běh 0:09:55 Kolín 08.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2019 Okresní přebor ZŠ a SŠ v přespolním běhu (TJ Sokol Kolín-atletika) Přespolní běh/Dci Kolín 0:09:55
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci 13 Kolín 1495
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dci/B01 3 Kolín 07.38
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 400 m/Dci/B01 1 Kolín 51.58
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/J/R3 6 Plzeň 11.61
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) strPohar/Dci 4 Kolín 1492
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) 60 m/Dci/B01 1 Kolín 07.21
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) 400 m/Dci/B01 1 Kolín 52.97
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/R01 1 Stará Boleslav 11.61
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/FA Stará Boleslav 11.61
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m př./Dci Stará Boleslav 41.76
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/M Kolín DNF
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B01 MS Kolín 11.50
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B01 MS Kolín 23.26
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B03 4 Praha - Eden 53.62
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/R1 3 Olomouc 11.52
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dci/S1 8 Olomouc 11.62
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R2 4 Olomouc 52.36
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 100 m/M/B3 5 Ostrava 11.41
18.06.2019 Oddílové závody II (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/M Kolín 17.40
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žci 61= Plzeň 0000
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žci/B01 Plzeň DNS
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou výška/Žci Plzeň DNS
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/R02 Tábor DNS
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/Dci/R03 2 Brno 11.79
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/FA Kolín 11.31
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R01 1 Kolín 11.47
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žci/B01 1 Kolín 07.24
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1500 m/Žci/B01 Kolín DNS
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žci 15 Kolín 0799
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/M/FA 6 Sušice 11.51
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/M/R02 2 Sušice 11.33
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 200 m/M/B02 4 Sušice 23.54
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žci 29 Nymburk 0694
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 60 m/Žci Nymburk 07.56
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/B02 1 Kladno 11.49
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B02 1 Kladno 23.81
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R01 1 Kolín 11.42
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B01 1 Kolín 23.49
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F Kolín 11.59
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B01 1 Kladno 23.23
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R01 Kladno DNS
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R03 1 Kolín 11.45
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Dci Kolín 37.32
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R1 5 Praha - Stromovka 07.31
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/R4 3 Praha - Stromovka 23.17
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/R01 1 Nymburk 07.38
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/F Nymburk DNF
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B02 5 Jablonec nad Nisou 07.47
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B08 6 Jablonec nad Nisou 07.41
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B01 MS Praha - Stromovka 51.92
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R04 MS Praha - Stromovka 07.28
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/FMS 5 Praha - Stromovka 07.31
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B02 MS Praha - Stromovka 23.16
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dci/B01 MS Praha - Stromovka 07.46
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dci/B02 MS Praha - Stromovka 23.37
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/Dci/B01 MS Praha - Stromovka 23.42
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci Český Brod 07.30
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dci/FA Praha - Strahov 07.32
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dci/R01 2 Praha - Strahov 07.37
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B01 2 Praha - Strahov 52.50