Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Bürger
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: Hodboď Miroslav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.10 Brno 11.09.2018
60 m 07.90 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
100 m 12.42 Kladno 13.06.2020
150 m 19.21 Nymburk 07.10.2018
200 m 26.22 h Praha - Stromovka 26.01.2019
200 m 25.56 Nymburk 01.06.2020
300 m 41.39 Brno 12.09.2018
800 m 2:48.76 Nymburk 29.09.2019
1000 m 3:13.19 Kolín 24.05.2017
1500 m 5:02.08 Kladno 21.05.2017
1500 m 5:28.80 h Praha-Strahov 14.01.2018
60 m překážek (0.84) 10.62 h Nymburk 21.01.2018
300 m překážek (0.84) 46.20 Kolín 25.05.2019
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.60 Nymburk 15.05.2019
skok o tyči 3.30 Kladno 04.05.2019
skok daleký 5.27 Nymburk 22.04.2018
skok daleký 5.66 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 4kg 10.64 h Nymburk 21.01.2018
vrh koulí 4kg 12.01 Brno 11.09.2018
vrh koulí 5kg 10.18 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 5kg 10.90 Kladno 13.06.2020
hod diskem 1kg 35.59 Kolín 31.08.2018
hod diskem 1,5kg 35.98 Kladno 13.06.2020
hod oštěpem 600g 29.82 Nymburk 07.10.2018
hod kriketovým míčkem 53.46 Kolín 24.05.2017
pohár rozhlasu 1758 Kolín 21.05.2019
sprintérský trojboj 1734 Nymburk 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.90 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
100 m 12.63 Kladno 11.05.2019
150 m 19.43 Nymburk 29.09.2019
200 m 26.22 h Praha - Stromovka 26.01.2019
800 m 2:48.76 Nymburk 29.09.2019
300 m překážek (0.84) 46.20 Kolín 25.05.2019
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.60 Nymburk 15.05.2019
skok o tyči 3.30 Kladno 04.05.2019
skok daleký 5.66 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok daleký 5.20 Nymburk 29.09.2019
vrh koulí 5kg 10.18 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 5kg 10.74 Stará Boleslav 31.08.2019
hod diskem 1,5kg 30.51 Stará Boleslav 31.08.2019
pohár rozhlasu 1758 Kolín 21.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Dci/B1 3 Nymburk 19.43
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Dci 6 Nymburk 2:48.76
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Dci 4 Nymburk 5.20
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci Nymburk 10.15
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci 5 Stará Boleslav 30.51
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 5 Stará Boleslav 10.74
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok o tyči/Dci Stará Boleslav 3.30
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 4 Kolín 46.20
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,5kg/Dci 5 Kolín 28.88
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Dci Kolín 2.90
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Žci 5 Kolín 1.56
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žci Kolín 1758
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) pohár rozhlasu/Žci 9 Nymburk 1052
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) skok vysoký/Žci 5 Nymburk 1.60
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Dci Kladno 3.10
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1,5kg/Dci 9 Kladno 27.03
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/B02 4 Kladno 12.63
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 5kg/Dci/F 9 Kladno 09.50
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1,5kg/Dci/F 10 Kladno 21.90
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Dci/F Kladno 3.30
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/R01 Nymburk DNS
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) vrh koulí 5kg/Dci Praha - Stromovka DNS
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dci/B05 MS Praha - Stromovka 07.97
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dci/B10 MS Praha - Stromovka 26.22
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B3 4 Jablonec nad Nisou 07.90
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci 9 Jablonec nad Nisou 5.66
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 16 Jablonec nad Nisou 10.18
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dci Jablonec nad Nisou 1.57
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B3 Jablonec nad Nisou DNS
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [Dci]/Dci Jablonec nad Nisou DNF