Karta atleta

Export do excelu
  • Kundrát Jan
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK Sokolov
  • Trenér Jakub Ryba
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.33 Chomutov 14.08.2018
50 m 07.03 h Sokolov 18.01.2017
60 m 07.69 Domažlice 18.08.2018
60 m 07.51 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m 11.71 Plzeň 08.06.2019
150 m 17.86 Cheb 27.04.2019
150 m 18.86 h Praha - Stromovka 20.01.2018
200 m 23.79 Praha - Eden 14.09.2019
300 m 37.25 Cheb 27.04.2019
300 m 38.72 h Praha - Strahov 15.12.2018
400 m 51.57 Olomouc 28.06.2019
500 m 1:13.03 Cheb 28.04.2018
600 m 1:51.31 Cheb 23.04.2016
600 m 2:14.8 h Sokolov 14.01.2016
800 m 2:34.08 Karlovy Vary 08.06.2016
800 m 2:20.39 h Praha - Stromovka 20.01.2018
1000 m 2:58.44 Karlovy Vary 01.05.2018
1000 m 3:52.8 h Sokolov 14.12.2016
60 m překážek 12.23 Mariánské Lázně 11.05.2016
pětiboj 1465 Mariánské Lázně 11.05.2016
trojboj 0663 Sokolov 05.06.2014
hod oštěpem 600g 36.55 Stříbro 03.06.2018
hod oštěpem 700g 38.51 Bílina 15.06.2019
hod kriketovým míčkem 55.15 Cheb 28.04.2018
hod plným míčem 1kg 6.8 Sokolov 05.06.2014
skok daleký 6.23 Praha - Eden 05.07.2019
skok daleký 5.89 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok vysoký 1.02 Chodov 15.12.2013
skok vysoký 1.30 h Sokolov 18.01.2017
Přespolní běh 0:02:04 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 11.71 Plzeň 08.06.2019
150 m 17.86 Cheb 27.04.2019
200 m 23.79 Praha - Eden 14.09.2019
300 m 37.25 Cheb 27.04.2019
400 m 51.57 Olomouc 28.06.2019
hod oštěpem 600g 34.42 Karlovy Vary 01.05.2019
hod oštěpem 700g 38.51 Bílina 15.06.2019
skok daleký 6.23 Praha - Eden 05.07.2019
skok daleký 5.89 h Praha - Stromovka 02.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) dálka/M/F 8 Děčín 5.87
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 100 m/M/R01 5 Děčín 12.18
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 100 m/M/R04 Děčín NM
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 200 m/M/B02 4 Děčín 24.54
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 16 Praha - Eden 5.80
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B01 5 Praha - Eden 52.29
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B03 3 Praha - Eden 23.79
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/FA 6 Písek 12.09
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dci/B01 6 Písek 24.35
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) dálka/Dci 4 Písek 6.13
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R01 2 Písek 12.16
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) dálka/M 8 Praha - Eden 6.23
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B05 2 Praha - Eden 23.72
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dci/R3 3 Olomouc 51.57
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/M/FA 4 Nýřany 11.89
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 200 m/M/B01 2 Nýřany 24.30
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) dálka/M Nýřany 5.95
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/M/R01 2 Nýřany 11.87
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) oštěp 700g/Dci/F MS Bílina 38.51
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 400 m/Dci/B01 MS Bílina 52.05
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/M/R02 2 Plzeň 11.71
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/M/FA 4 Plzeň 11.99
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/M Plzeň 6.07
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/M/B01 4 Plzeň 24.27
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Dci/B01 1 Písek 51.95
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) dálka/Dci/F 8 Písek 5.77
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) oštěp 700g/Dci/F 9 Písek 32.07
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/M/R01 2 Nýřany 11.84
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) dálka/M Nýřany 5.86
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 200 m/M/B01 2 Nýřany 23.97
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/M/FA 5 Nýřany 11.92
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) dálka/Dci 11 Karlovy Vary 5.50
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) oštěp 700g/Dci 8 Karlovy Vary 35.97
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Dci/B02 1= Karlovy Vary 23.87
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) dálka/M Chodov 6.04
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/M/F 4 Chodov 11.98
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/M/R02 2 Chodov 11.94
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) oštěp 600g/Dci 4 Karlovy Vary 34.42
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) dálka/M Karlovy Vary 6.16
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Dci/B01 5 Karlovy Vary 23.87
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 300 m/M/B01 1 Cheb 37.25
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B02 1 Cheb 17.86
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dci/F MS Praha - Stromovka 5.89
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R02 MS Praha - Stromovka 07.55
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dci/B02 Praha - Stromovka DNS
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dci/B08 Praha - Stromovka DNS