Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Menčík
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC TJ Jičín
  • Trenér: Černý Rudolf
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Oštěp 369 892
    akt. 19.10.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - - 2 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 Týniště nad Orlicí 27.09.2017
60 m 07.99 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
1000 m 4:05.60 Týniště nad Orlicí 27.09.2017
skok vysoký 1.45 Lázně Bělohrad 03.05.2017
skok vysoký 1.50 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
skok o tyči 3.10 Jičín 22.09.2019
skok daleký 5.68 Trutnov 09.10.2019
vrh koulí 4kg 13.84 Brno 11.09.2018
vrh koulí 4kg 13.89 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
vrh koulí 5kg 13.80 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
vrh koulí 5kg 14.50 Jablonec nad Nisou 13.06.2020
vrh koulí 6kg 13.81 Pardubice 13.06.2021
hod diskem 1kg 46.37 Kolín 27.10.2018
hod diskem 1,5kg 45.31 Třebíč 26.09.2020
hod diskem 1,75kg 40.78 Pardubice 05.06.2021
hod diskem 2kg 34.41 Litomyšl 04.07.2020
hod kladivem 4kg 30.57 Kolín 27.10.2018
hod kladivem 5kg 53.08 Mladá Boleslav 27.06.2020
hod kladivem 6kg 48.93 Pardubice 13.06.2021
hod kladivem 7,26kg 44.40 Litomyšl 04.07.2020
hod oštěpem 600g 55.16 Jičín 28.09.2018
hod oštěpem 700g 70.64 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
hod oštěpem 800g 65.96 Pardubice 05.06.2021
pohár rozhlasu 1101 Nové Město nad Metují 23.05.2018
středoškolský pohár 1253 Jičín 26.09.2019
čtyřboj 1478 Týniště nad Orlicí 27.09.2017
vrhačský trojboj 2105 Kolín 27.10.2018
vrhačský čtyřboj 2473 Kolín 17.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok o tyči 3.10 Jičín 22.09.2019
skok daleký 5.68 Trutnov 09.10.2019
vrh koulí 5kg 12.66 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
vrh koulí 5kg 14.17 Jičín 26.09.2019
hod diskem 1,5kg 42.35 Jičín 22.09.2019
hod kladivem 5kg 42.10 Kolín 17.08.2019
hod kladivem 7,26kg 25.36 Litomyšl 08.06.2019
hod oštěpem 700g 64.53 Olomouc 29.06.2019
hod oštěpem 800g 55.36 Čáslav 25.08.2019
středoškolský pohár 1253 Jičín 26.09.2019
vrhačský trojboj 1950 Vlašim 03.07.2019
vrhačský čtyřboj 2473 Kolín 17.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) středoškolský pohár/Dci 16 Trutnov 1227
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) skok daleký/Dci 9 Trutnov 5.68
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) vrh koulí 5kg/Dci Trutnov 13.66
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Jičín (OR AŠSK Jičín) středoškolský pohár/Dci 5= Jičín 1253
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Jičín (OR AŠSK Jičín) skok daleký/Dci/F Jičín 5.66
26.09.2019 Okresní kolo SAP - Jičín (OR AŠSK Jičín) vrh koulí 5kg/Dci/F Jičín 14.17
22.09.2019 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) skok o tyči/M/F 4 Jičín 3.10
22.09.2019 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) hod oštěpem 700g/Dci/F Jičín 60.90
22.09.2019 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) hod diskem 1,5kg/Dci/F Jičín 42.35
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci Stará Boleslav DNS
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Stará Boleslav DNS
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kladivem 5kg/Dci Stará Boleslav DNS
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) hod oštěpem 700g/Dci Domažlice 58.38
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) hod kladivem 5kg/Dci Domažlice DNS
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) hod diskem 1,5kg/Dci Nové Město nad Metují 39.34
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) vrh koulí 5kg/Dci Nové Město nad Metují 13.29
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) hod kladivem 7,26kg/M 12 Čáslav 24.85
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) hod oštěpem 800g/M Čáslav 55.36
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 5kg/Dci Kolín 42.10
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 5kg/Dci Kolín 13.32
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,5kg/Dci Kolín 37.93
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci Kolín 51.88
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrhačský trojboj/Dci Kolín 1926
17.08.2019 2.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrhačský čtyřboj/Dci Kolín 2473
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek hod oštěpem 700g/Dci Trnava 61.56
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrhačský trojboj/Dci Vlašim 1950
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 5kg/Dci/F Vlašim 12.68
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 700g/Dci/F Vlašim 56.45
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1,5kg/Dci/F Vlašim 37.65
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod oštěpem 700g/Dci/KA 1 Olomouc 60.69
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod oštěpem 700g/Dci/F Olomouc 64.53
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) hod kladivem 7,26kg/M/F 10 Litomyšl 25.36
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 800g/M/F Litomyšl 51.94
02.06.2019 Hallesche Werfertage hod oštěpem 700g/Dci 11 Halle 55.20
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) hod oštěpem 700g/Dci/F Mladá Boleslav 60.36
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) hod kladivem 5kg/Dci Mladá Boleslav 39.08
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) vrh koulí 5kg/Dci Mladá Boleslav 12.57
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod oštěpem 800g/M Ústí nad Orlicí 52.57
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 5kg/Dci Kolín 13.13
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci Kolín 61.07
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) hod oštěpem 700g/Dci Jičín 52.52
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) hod kladivem 5kg/Dci Jičín 35.95
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 5kg/Dci Kolín 12.94
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci Kolín 52.85
20.04.2019 1.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 5kg/Dci/F Kolín 29.70
20.04.2019 1.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 5kg/Dci Kolín 34.14
20.04.2019 1.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 5kg/Dci Kolín 13.05
20.04.2019 1.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1,5kg/Dci Kolín 30.85
20.04.2019 1.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci Kolín 54.31
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) vrh koulí 5kg/Dci 7 Jablonec nad Nisou 12.66