Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Halbich
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Musil Daniel
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Praha - Přátelství 30.09.2018
60 m 07.70 h Praha - Stromovka 21.01.2020
100 m 12.09 Praha - Přátelství 27.08.2020
150 m 18.88 Praha - Eden 07.05.2019
150 m 18.19 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 24.97 Kladno 08.06.2019
200 m 24.59 h Praha - Strahov 25.01.2020
300 m 39.53 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 56.10 h Praha - Strahov 09.02.2020
400 m 57.08 Praha - Přátelství 27.08.2020
600 m 2:07.47 Praha 14.05.2015
800 m 3:03.45 Praha-Jeseniova 24.09.2015
1000 m 3:16.95 Praha - Přátelství 30.09.2018
1500 m 4:58.98 Praha - Stromovka 12.06.2019
3000 m 11:11.91 Praha - Děkanka 15.05.2019
60 m překážek (0.76) 13.00 h Praha-Stromovka 10.02.2016
60 m překážek (0.76) 15.17 Praha-Jeseniova 02.05.2016
60 m překážek (0.84) 10.38 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m překážek (0.91) 09.65 h Praha - Stromovka 21.01.2020
100 m překážek (0.84) 17.55 Praha - Přátelství 29.09.2018
110 m překážek (0.91) 17.70 Praha - Juliska 18.08.2020
200 m překážek (0.76) 30.69 Praha - Eden 05.09.2018
300 m překážek (0.84) 42.52 Praha - Přátelství 27.08.2020
2000 m překážek 7:59.08 Jablonec nad Nisou 03.10.2020
skok vysoký 1.30 Praha - Přátelství 30.09.2018
skok o tyči 2.80 Praha - Juliska 18.08.2020
skok daleký 5.28 h Praha-Strahov 11.01.2019
skok daleký 5.19 Kladno 08.06.2019
vrh koulí 4kg 06.95 Praha - Přátelství 30.09.2018
vrh koulí 5kg 07.72 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 19.43 Praha - Přátelství 29.09.2018
hod diskem 1,5kg 19.64 Praha - Juliska 13.10.2019
hod oštěpem 600g 31.72 Praha - Přátelství 29.09.2018
hod oštěpem 700g 26.09 Praha - Juliska 13.10.2019
hod kriketovým míčkem 31.37 Praha 14.05.2015
pohár rozhlasu 0795 Praha - Jeseniova 16.05.2019
devítiboj 2997 Praha - Přátelství 29.09.2018
desetiboj [Dci] 3594 Praha - Juliska 13.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.39 Praha - Juliska 12.10.2019
150 m 18.99 h Praha-Strahov 18.01.2019
150 m 18.88 Praha - Eden 07.05.2019
200 m 24.97 Kladno 08.06.2019
300 m 40.90 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 57.68 Praha - Juliska 12.10.2019
1500 m 4:58.98 Praha - Stromovka 12.06.2019
3000 m 11:11.91 Praha - Děkanka 15.05.2019
110 m překážek (0.91) 18.08 Praha - Stromovka 12.06.2019
300 m překážek (0.84) 43.56 Praha - Eden 26.05.2019
skok vysoký 0.00 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.70 Praha - Juliska 13.10.2019
skok daleký 5.28 h Praha-Strahov 11.01.2019
skok daleký 5.19 Kladno 08.06.2019
vrh koulí 5kg 07.72 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1,5kg 19.64 Praha - Juliska 13.10.2019
hod oštěpem 700g 26.09 Praha - Juliska 13.10.2019
pohár rozhlasu 0795 Praha - Jeseniova 16.05.2019
desetiboj [Dci] 3594 Praha - Juliska 13.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) desetiboj [Dci]/Dci 24 Praha - Juliska 3594
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 5kg/Dci/SB 14 Praha - Juliska 07.72
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod diskem 1,5kg/Dci 26 Praha - Juliska 19.64
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dci 24 Praha - Juliska 5.18
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Dci/SA 9 Praha - Juliska 2.70
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Dci 27 Praha - Juliska 0.00
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B02 5 Praha - Juliska 12.39
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 400 m/Dci/B03 4 Praha - Juliska 57.68
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B04 5 Praha - Juliska 18.72
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1500 m/Dci/B02 10 Praha - Juliska 5:10.17
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 700g/Dci/SB 14 Praha - Juliska 26.09
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci Praha - Eden NM
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B03 4 Praha - Eden 59.56
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Dci Praha - Juliska NM
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 3000 m/Dci 6 Praha - Juliska 11:52.17
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m překážek (0.84)/Dci/R3 7 Olomouc 44.29
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Dci/F 10 Praha - Stromovka 4:58.98
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/B03 4 Praha - Stromovka 18.08
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M/F 16 Kladno 5.19
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B06 1 Kladno 24.97
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B03 4 Praha - Eden 44.68
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/R02 7 Praha - Eden 18.38
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R04 4 Praha - Eden 12.09
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/FB 5 Praha - Eden 18.11
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B03 2 Praha - Eden 43.56
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) skok daleký/M 19 Bílina 5.00
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B05 2 Bílina 25.21
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) pohár rozhlasu/Žci 14 Praha - Jeseniova 0795
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) 1500 m/Žci/B01 3 Praha - Jeseniova 5:18.04
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) skok daleký/Žci 10 Praha - Jeseniova 4.75
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 3000 m/Dci/F 5 Praha - Děkanka 11:11.91
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.84)/Dci/B03 6 Praha - Děkanka 45.38
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B01 5 Praha - Eden 45.16
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B06 2 Praha - Eden 18.88
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Dci 4 Praha - Vítkov 0:10:36
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M 34 Praha - Stromovka 4.68
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B22 4 Praha-Strahov 18.99
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B21 3 Praha-Strahov 40.90
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B1 4 Praha-Strahov 19.16
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) skok daleký/M 11 Praha-Strahov 5.28