Karta atleta

Export do excelu
  • Bukovský Jan
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.76 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
60 m 07.75 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
100 m 12.06 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
150 m 18.53 Dvůr Králové nad Labem 22.08.2018
150 m 20.27 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
200 m 24.86 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
200 m 24.83 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
300 m 38.59 Brno 10.09.2018
300 m 40.14 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
400 m 52.89 Trutnov 09.10.2019
400 m 54.06 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
300 m překážek 44.45 Nové Město nad Metují 31.08.2019
sprintérský trojboj 1888 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
pohár rozhlasu 0952 Dvůr Králové nad Labem 03.05.2018
středoškolský pohár 1369 Trutnov 25.09.2019
hod diskem 1kg 14.77 Dvůr Králové nad Labem 28.04.2018
hod oštěpem 600g 20.35 Brno 11.09.2017
skok daleký 4.83 Dvůr Králové nad Labem 09.05.2019
skok daleký 4.10 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
skok vysoký 1.44 Dvůr Králové nad Labem 03.05.2018
skok vysoký 1.40 h Úpice 24.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 24.83 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
400 m 54.06 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) strPohar/Dci 12 Trutnov 1299
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Dci/B03 3 Trutnov 07.82
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) 400 m/Dci/B02 2 Trutnov 52.89
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) strPohar/Dci 6 Trutnov 1369
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Dci/B03 1= Trutnov 07.5
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) 400 m/Dci/B04 1 Trutnov 53.6
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) 300 m př./Dci/B01 4 Nové Město nad Metují 44.45
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Dci/B03 Nové Město nad Metují DQ
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) sprint. tr/M/F Dvůr Králové nad Labem 1888
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/M/F 5 Dvůr Králové nad Labem 07.76
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 100 m/M/B01 3 Dvůr Králové nad Labem 12.06
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 200 m/M/B01 3 Dvůr Králové nad Labem 24.86
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 400 m/Dci/B01 4 Mladá Boleslav 54.82
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Dci/B02 3 Mladá Boleslav 25.04
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Trutnov, Kategorie IV (TJ Lokomotiva trutnov) poharR/Žci 23 Trutnov 0868
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Trutnov, Kategorie IV (TJ Lokomotiva trutnov) dálka/Žci 22= Trutnov 4.35
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Trutnov, Kategorie IV (TJ Lokomotiva trutnov) 60 m/Žci/B02 1 Trutnov 07.85
09.05.2019 Okrskové kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Dvůr Králové nad Labem, Kategorie III a IV (TJ Dvůr Králové nad Labem) poharR/Žci 11 Dvůr Králové nad Labem 0921
09.05.2019 Okrskové kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Dvůr Králové nad Labem, Kategorie III a IV (TJ Dvůr Králové nad Labem) dálka/Žci 8 Dvůr Králové nad Labem 4.83
09.05.2019 Okrskové kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Dvůr Králové nad Labem, Kategorie III a IV (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žci/B02 1 Dvůr Králové nad Labem 07.96
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R02 3 Kolín 12.52
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B02 2 Kolín 25.00
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dci/R02 7 Jičín 12.15
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 400 m/Dci/B01 4 Jičín 57.07
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/R04 5 Jablonec nad Nisou 07.81
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/B02 2 Jablonec nad Nisou 57.94
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/B04 2 Jablonec nad Nisou 25.55