Karta atleta

Export do excelu
  • Kožina Štěpán
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.44 Praha 28.9.2015
60 m 09.02 h Praha-Strahov 6.12.2016
150 m 21.04 Praha - ZŠ Mazurská 6.9.2018
150 m 20.53 h Praha-Strahov 22.2.2018
300 m 45.17 Praha - Vokovice 29.8.2018
400 m 56.59 Pardubice 22.6.2019
400 m 61.36 h Praha - Stromovka 22.1.2019
500 m 1:14.72 Praha - Eden 30.5.2019
600 m 1:48.03 Praha-Radotín 9.6.2016
600 m 1:43.34 h Praha-Strahov 6.12.2016
800 m 2:10.17 Litomyšl 8.6.2019
800 m 2:22.66 h Praha-Stromovka 10.12.2016
1000 m 3:20.43 Stará Boleslav 19.8.2015
1000 m 3:04.02 h Praha-Stromovka 3.12.2016
1500 m 4:33.39 Praha - Stromovka 12.6.2019
1500 m 4:50.46 h Praha - Strahov 27.1.2018
2000 m 6:35.94 h Praha-Strahov 11.1.2019
3000 m 09:38.89 Stará Boleslav 12.9.2018
3000 m 10:22.88 h Ostrava 3.3.2018
60 m překážek 11.51 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
60 m překážek 11.23 h Praha - Strahov 22.2.2017
100 m překážek 17.96 Praha - Eden 11.5.2018
200 m překážek 31.84 Praha - Děkanka 10.6.2018
300 m překážek 45.46 Praha - Eden 30.5.2019
1500 m překážek 4:53.48 Praha - Děkanka 10.6.2018
pětiboj 1425 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
hod kriketovým míčkem 27.29 Praha-Podvinný Mlýn 28.9.2016
vrh koulí 3kg 05.11 Praha-Stromovka 21.6.2016
skok daleký 3.99 Praha - Děkanka 31.5.2017
skok daleký 3.05 h Praha-Juliska 5.3.2014
Přespolní běh 0:10:18 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 56.59 Pardubice 22.6.2019
400 m 61.36 h Praha - Stromovka 22.1.2019
500 m 1:14.72 Praha - Eden 30.5.2019
800 m 2:10.17 Litomyšl 8.6.2019
1500 m 4:33.39 Praha - Stromovka 12.6.2019
2000 m 6:35.94 h Praha-Strahov 11.1.2019
3000 m 09:39.63 Stará Boleslav 19.6.2019
3000 m 10:36.46 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m překážek 45.46 Praha - Eden 30.5.2019
Přespolní běh 0:10:18 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/M/B02 4 Pardubice 56.59
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/M 15 Pardubice 4:33.63
19.06.2019 Veřejná běžecká středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav z.s. ) 3000 m/M/F 4 Stará Boleslav 09:39.63
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Dci/F 4 Praha - Stromovka 4:33.39
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/M/BB 4 Litomyšl 2:10.17
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B03 5 Praha - Eden 45.46
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B02 5 Praha - Eden 1:14.72
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 3000 m/J/F Praha - Eden DNS
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Dci Praha - Vítkov 0:10:18
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/M/B02 4 Praha - Stromovka 10:36.46
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B4 5 Praha - Stromovka 61.36
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 2000 m/M/B2 9 Praha-Strahov 6:35.94