Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Kopeček
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér: Pokorný Jan
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.7 Brno - ZŠ Laštůvkova 25.05.2018
60 m 08.17 h Olomouc 19.01.2019
60 m 08.26 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
150 m 25.3 Brno 23.05.2016
600 m 1:51.6 Brno - ZŠ Laštůvkova 01.06.2018
50 m překážek 08.9 Brno - ZŠ Laštůvkova 15.06.2018
skok vysoký 1.81 h Hustopeče 25.01.2018
skok vysoký 1.85 Brno-Horníkova 28.04.2018
skok daleký 5.39 h Olomouc 26.01.2019
skok daleký 5.98 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
vrh koulí 3kg 09.55 Znojmo 22.09.2016
vrh koulí 4kg 10.00 h Olomouc 12.01.2018
vrh koulí 4kg 11.19 Břeclav 27.05.2018
vrh koulí 5kg 10.42 h Olomouc 19.01.2019
hod diskem 1kg 28.92 Břeclav 10.09.2017
hod oštěpem 600g 63.61 Brno 11.09.2018
hod oštěpem 700g 66.81 Olomouc 25.05.2019
hod oštěpem 800g 56.59 Břeclav 31.08.2019
hod kriketovým míčkem 68.71 Brno 07.09.2016
pohár rozhlasu 1322 Brno-město 16.05.2017
Přespolní běh 07:41.0 Brno - Líšeň 27.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.17 h Olomouc 19.01.2019
60 m 08.26 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
skok vysoký 1.70 h Olomouc 19.01.2019
skok daleký 5.39 h Olomouc 26.01.2019
skok daleký 5.98 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
vrh koulí 5kg 10.42 h Olomouc 19.01.2019
hod oštěpem 700g 66.81 Olomouc 25.05.2019
hod oštěpem 800g 56.59 Břeclav 31.08.2019
pohár rozhlasu 1125 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 13.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 800g/M Břeclav 56.59
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M 22 Břeclav 5.14
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek hod oštěpem 700g/Dci Trnava 63.04
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod oštěpem 700g/Dci/KA 2 Olomouc 57.57
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod oštěpem 700g/Dci/F Olomouc 64.47
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/M/F Jihlava DNS
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) hod oštěpem 800g/M/F MS Jihlava 51.25
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod oštěpem 800g/M/F Znojmo DNS
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/M/F Znojmo DNS
02.06.2019 Hallesche Werfertage hod oštěpem 700g/Dci 10 Halle 58.96
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod oštěpem 700g/Dci Olomouc 66.81
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) skok daleký/Dci 17 Olomouc 5.43
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-město, Kategorie III a IV (Strouhalová Jaroslava, jstrouhalova1@seznam.cz, 731468741) pohár rozhlasu/Žci 11 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 1125
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-město, Kategorie III a IV (Strouhalová Jaroslava, jstrouhalova1@seznam.cz, 731468741) skok daleký/Žci sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 5.86
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 700g/Dci/F Vyškov 59.99
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Dci/F Vyškov DNS
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 700g/Dci Olomouc 64.47
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod oštěpem 700g/Dci Ostrava - Vítkovice 62.42
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) skok daleký/Dci 16 Ostrava - Vítkovice 5.31
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) hod oštěpem 700g/Dci Brno - Laštůvkova 65.37
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) skok daleký/M Brno - Laštůvkova 5.98
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/M/R03 3 Brno - Laštůvkova 08.26
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) skok vysoký/M Brno DNS
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok vysoký/Dci Olomouc 1.60
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/Dci 4 Olomouc 5.39
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) vrh koulí 5kg/Dci Olomouc DNS
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok vysoký/Dci Olomouc 1.70
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/R07 3 Olomouc 08.17
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) vrh koulí 5kg/Dci 5 Olomouc 10.42
15.01.2019 Nominační závod BYAC Brno na Hustopečeské skákání 2019 (BYAC Brno) skok vysoký/Žci 1= Brno - ZŠ Laštůvkova 1.60