Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Mitevová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Prudký Aleš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.67 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 08.37 Brno 12.09.2017
60 m 08.36 h Olomouc 16.02.2018
100 m 13.32 Otrokovice 01.06.2020
150 m 20.62 h Ostrava 20.02.2018
150 m 21.21 Holešov 01.05.2019
200 m 28.05 Břeclav 26.05.2018
300 m 52.04 Břeclav 17.05.2015
600 m 2:16.04 Brno 09.09.2014
800 m 2:51.94 Praha-Eden 22.05.2016
800 m 2:37.25 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
40 yardů př. 06.19 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.65 Olomouc 25.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.22 h Ostrava 10.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.04 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.11 Uherské Hradiště 15.05.2018
100 m překážek (0.84) 17.58 Vyškov 18.05.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.19 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
200 m překážek (0.76) 34.14 Olomouc 23.08.2017
200 m překážek (0.76) 32.09 Uherské Hradiště 29.05.2018
300 m překážek (0.76) 50.54 Olomouc 25.05.2019
400 m překážek (0.76) 74.88 Otrokovice 07.05.2019
skok vysoký 1.52 Znojmo 10.06.2018
skok vysoký 1.54 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 5.63 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
skok daleký 5.43 h Praha - Stromovka 07.02.2020
trojskok 11.64 Brno 28.08.2019
trojskok 11.60 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
vrh koulí 3kg 08.28 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 08.03 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1kg 19.99 Otrokovice 03.08.2019
hod oštěpem 500g 28.84 Otrokovice 01.06.2020
hod oštěpem 600g 25.92 Hodonín 25.08.2019
hod kriketovým míčkem 43.64 Brno 06.09.2016
pohár rozhlasu 1119 Otrokovice 04.05.2017
pětiboj 2351 Praha-Eden 20.05.2016
pětiboj hala [Zky] 2068 h Ostrava 14.01.2017
pětiboj hala [Dky] 3210 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.79 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 08.67 h Olomouc 19.01.2019
60 m 08.37 Otrokovice 12.09.2019
150 m 21.21 Holešov 01.05.2019
40 yardů př. 06.36 h Otrokovice 06.01.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 09.53 h Olomouc 19.01.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.69 Vyškov 11.05.2019
100 m překážek (0.84) 17.58 Vyškov 18.05.2019
300 m překážek (0.76) 50.54 Olomouc 25.05.2019
400 m překážek (0.76) 74.88 Otrokovice 07.05.2019
skok vysoký 1.42 Znojmo 09.06.2019
skok vysoký 1.40 h Otrokovice 23.12.2019
skok daleký 5.27 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok daleký 5.42 Břeclav 14.09.2019
trojskok 11.10 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
trojskok 11.64 Brno 28.08.2019
vrh koulí 3kg 07.49 Otrokovice 03.08.2019
hod diskem 1kg 19.99 Otrokovice 03.08.2019
hod oštěpem 500g 26.33 Otrokovice 03.08.2019
hod oštěpem 600g 25.92 Hodonín 25.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Dky/F Otrokovice 10.19
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky/F Otrokovice 4.64
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Dky/F Otrokovice 1.40
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky/F Otrokovice 4.91
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Dky/F Otrokovice 06.27
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Dky/F Otrokovice 05.70
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Dky Břeclav 5.42
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dky 5 Břeclav 10.78
12.09.2019 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) středoškolský pohár/Dky 4 Otrokovice 1364
12.09.2019 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) skok daleký/Dky/F Otrokovice 5.24
12.09.2019 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) 60 m/Dky/B02 1 Otrokovice 08.37
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž 5 Břeclav 5.24
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž 7 Břeclav 10.84
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) trojskok/Ž 7 Brno 11.64
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 13 Hodonín 25.92
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/Ž Hodonín 5.05
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Ž Hodonín 11.06
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Ž 4 Zlín 5.27
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) trojskok/Ž Zlín 10.59
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/Dky/F Otrokovice 1051
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1kg/Dky Otrokovice 19.99
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 500g/Dky Otrokovice 26.33
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 3kg/Dky Otrokovice 07.49
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) trojskok/Dky/F 6 Olomouc 11.32
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Dky/KA 5 Olomouc 5.41
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Dky/F 11 Olomouc 5.16
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Ž Jihlava 5.27
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) trojskok/Ž/F Jihlava 11.15
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Ž/F 11= Znojmo 1.42
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Ž/F 4 Znojmo 5.06
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) trojskok/Ž/F Znojmo 10.86
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 4 Olomouc 16.90
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) skok daleký/Dky 6 Olomouc 5.01
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 6 Olomouc 50.54
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 5 Vyškov 17.58
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Ž/F 12 Vyškov 4.77
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) trojskok/Ž/F Vyškov 10.48
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 3 Vyškov 15.69
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Dky/F 11 Vyškov 4.84
07.05.2019 Oddílové přebory TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) 400 m překážek (0.76)/Ž Otrokovice 74.88
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky 6 Ostrava - Vítkovice 5.06
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) trojskok/Dky Ostrava - Vítkovice 10.70
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) skok daleký/Dky Holešov 5.03
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 150 m/Dky Holešov 21.21
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dky 15 Praha - Stromovka 10.33
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Dky Olomouc NM
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/Ž Olomouc 5.08
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 7 Ostrava - Vítkovice 5.27
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R01 4 Ostrava - Vítkovice 09.55
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 11.10
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Ž/F Otrokovice NM
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/Jky Olomouc 5.01
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) trojskok/Dky 4 Olomouc 10.54
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/FA Olomouc 09.96
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R01 3 Olomouc 09.53
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/Ž Olomouc 4.78
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/R02 2 Olomouc 08.67
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dky/FB Olomouc 08.67
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R01 4 Ostrava - Vítkovice 09.55
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 8 Ostrava - Vítkovice 5.12
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž 13 Ostrava - Vítkovice 10.57
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 8 Ostrava - Vítkovice 09.86
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Dky/F Otrokovice 5.07
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Dky/B01 1 Otrokovice 06.36
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Dky/F Otrokovice 10.75
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Dky/B01 2 Otrokovice 05.79