Karta atleta

Export do excelu
  • Vimmerová Nikola
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.92 Plzeň 9.9.2015
60 m 09.82 h Praha-Strahov 13.2.2016
150 m 26.62 Plzeň 9.9.2015
150 m 27.61 h Praha-Strahov 7.2.2015
300 m 50.23 Domažlice 16.6.2017
400 m 60.88 Stará Boleslav 23.6.2019
500 m 1:23.19 h Jablonec nad Nisou 30.1.2019
600 m 2:05.20 Klatovy 23.6.2016
600 m 1:46.15 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:19.26 Písek 25.5.2019
800 m 2:23.64 h Praha - Stromovka 2.2.2019
1000 m 3:20.15 Nýřany 29.8.2018
1500 m 5:17.25 Pacov 16.9.2018
1500 m 5:08.97 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
60 m překážek 12.49 Plzeň 4.10.2016
60 m překážek 12.14 h Plzeň 29.1.2017
100 m překážek 18.27 Klatovy 5.9.2017
pětiboj 1541 Plzeň 4.10.2016
hod kriketovým míčkem 25.98 Plzeň 4.10.2016
vrh koulí 3kg 06.06 h Praha-Stromovka 7.2.2018
skok daleký 3.83 Plzeň 7.9.2016
Přespolní běh 0:08:28 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 60.88 Stará Boleslav 23.6.2019
500 m 1:23.19 h Jablonec nad Nisou 30.1.2019
600 m 1:46.15 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:19.26 Písek 25.5.2019
800 m 2:23.64 h Praha - Stromovka 2.2.2019
1500 m 5:08.97 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
Přespolní běh 0:08:28 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž Praha - Eden 2:20.05
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 800 m/Dky/R3 3 Olomouc 2:22.76
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Ž 4 Stará Boleslav 60.88
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž/F 6 Praha - Eden 2:19.99
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Dky/F Písek 2:19.26
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Dky/B01 2 Písek 61.26
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Ž 8 Třebíč 2:21.31
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 800 m/Ž/F Praha - Juliska DNS
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 800 m/Dky Karlovy Vary 2:24.55
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Dky Bělá nad Radbuzou 0:08:28
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dky 29 Mladá Boleslav 12:21
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/R2 3 Praha - Stromovka 2:26.09
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 2:28.12
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/F MS Praha - Stromovka 2:23.64
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 500 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 1:23.19
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 800 m/Dky MS Praha - Stromovka 2:28.52
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 800 m/Dky/F Praha - Stromovka 2:25.75
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 600 m/Ž/B3 3 Praha-Strahov 1:46.15
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Jky/F 4 Ostrava - Vítkovice 5:08.97