Karta atleta

Export do excelu
  • Bačáková Zuzana
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AK Slovan Moravská Třebová
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.89 Litomyšl 4.8.2018
60 m 09.07 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
100 m 14.24 Litomyšl 4.8.2018
150 m 21.61 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
150 m 22.68 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
200 m 29.78 Litomyšl 4.8.2018
300 m 47.42 Svitavy 11.6.2017
800 m 2:50.33 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
100 m překážek 17.84 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
sprintérský trojboj 1660 Litomyšl 4.8.2018
pohár rozhlasu 1725 Litomyšl 10.5.2018
sedmiboj 3524 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
hod oštěpem 500g 37.53 Šumperk 12.9.2018
vrh koulí 3kg 11.36 Litomyšl 24.6.2018
vrh koulí 3kg 10.10 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
skok daleký 4.41 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok daleký 4.38 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok vysoký 1.44 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok vysoký 1.36 h Praha - Stromovka 24.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 30.33 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
800 m 2:55.86 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
100 m překážek 17.84 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
sedmiboj 3524 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
hod oštěpem 500g 36.74 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
vrh koulí 3kg 10.91 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
vrh koulí 3kg 10.02 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok daleký 4.41 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok daleký 4.38 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok vysoký 1.44 Ústí nad Orlicí 11.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) koule 3kg/Dky 4 Chrudim 10.55
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) oštěp 500g/Dky Chrudim 33.24
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) sedmiboj/Dky 5 Ústí nad Orlicí 3524
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Dky 8 Ústí nad Orlicí 30.33
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Dky 7 Ústí nad Orlicí 2:55.86
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Dky 7 Ústí nad Orlicí 17.84
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 500g/Dky Ústí nad Orlicí 36.74
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 3kg/Dky Ústí nad Orlicí 10.91
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Dky 7 Ústí nad Orlicí 4.41
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Dky 4 Ústí nad Orlicí 1.44
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) koule 3kg/Dky Pardubice 10.35
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) oštěp 500g/Dky Pardubice 36.32
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) koule 3kg/Dky Praha - Stromovka 10.02
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) dálka/Ž 8 Praha - Stromovka 4.38