Karta atleta

Export do excelu
  • Daniela Jurečková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.14 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
60 m 08.08 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
100 m 13.01 Opava 08.06.2019
150 m 20.10 h Ostrava 21.01.2018
150 m 19.97 Opava 03.05.2018
200 m 27.96 Frýdek-Místek 08.06.2020
300 m 45.97 h Ostrava 11.02.2017
300 m 45.02 Brno 13.09.2017
500 m 1:26.9 Frýdek-Místek 17.05.2017
600 m 1:55.8 Frýdek-Místek 12.04.2017
800 m 2:49.49 Frýdek-Místek 18.04.2018
1 anglická míle 6:50.5 Frýdek-Místek 29.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.2 Frýdek-Místek 26.06.2015
200 m překážek (0.76) 31.64 Frýdek-Místek 12.06.2017
skok vysoký 1.40 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok vysoký 1.45 Frýdek-Místek 01.05.2018
skok o tyči 2.65 Třinec 22.05.2018
skok o tyči 2.67 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok daleký 4.79 h Ostrava 16.12.2016
skok daleký 4.87 Frýdek-Místek 31.05.2020
trojskok 09.88 Olomouc 25.05.2019
hod diskem 0,75kg 16.91 Frýdek-Místek 30.06.2017
hod oštěpem 500g 17.18 Frýdek-Místek 12.06.2017
hod kriketovým míčkem 34.96 Brno 06.09.2016
středoškolský pohár 2237 Třinec 25.09.2019
pětiboj 1980 Frýdek-Místek 26.06.2015
čtyřboj 1360 Třinec 19.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.23 Frýdek-Místek 01.05.2019
100 m 13.01 Opava 08.06.2019
500 m 1:27.0 Frýdek-Místek 22.05.2019
600 m 1:57.7 Frýdek-Místek 10.04.2019
skok vysoký 1.40 Třinec 25.09.2019
skok o tyči 2.67 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok o tyči 2.56 Olomouc 25.05.2019
trojskok 09.88 Olomouc 25.05.2019
středoškolský pohár 2237 Třinec 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dky 16 Ostrava 2.20
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R2 5 Ostrava 13.19
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek (Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) středoškolský pohár/Dky Třinec 2237
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek (Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) skok vysoký/Dky 4 Třinec 1.40
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek (Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) 60 m/Dky/B02 1 Třinec 08.39
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B01 7 Břeclav 13.57
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Dky 3= Břeclav 2.30
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Ž 5= Břeclav 1.93
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FB 5 Břeclav 13.82
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R01 4 Břeclav 13.71
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž Opava DNS
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Ž 6 Opava 2.41
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R01 4 Opava 13.01
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/FB 4 Opava 13.06
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) skok o tyči/Dky 7 Olomouc 2.56
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) trojskok/Dky 6 Olomouc 09.88
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Dky/B02 4 Olomouc 12.96
22.05.2019 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Dky 4 Frýdek-Místek 1:27.0
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Ž 8 Třinec 2.22
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž 11 Třinec 09.74
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R02 6 Třinec 13.61
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Dky/R04 3 Vyškov 13.30
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok o tyči/Dky/F 10 Vyškov 2.21
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/B4 2 Ostrava - Vítkovice 13.35
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) skok o tyči/Dky Ostrava - Vítkovice NM
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) trojskok/Dky 6 Ostrava - Vítkovice 09.50
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) trojskok/Dky Frýdek-Místek 09.71
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Dky/B01 2 Frýdek-Místek 08.23
10.04.2019 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Jky 9 Frýdek-Místek 1:57.7
14.02.2019 Atletický čtvrtek (SSK Vítkovice) skok o tyči/Ž Ostrava - Vítkovice 2.46
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dky 6 Ostrava - Vítkovice 2.67
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Ž 10 Ostrava - Vítkovice 2.46
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Ž 6 Ostrava - Vítkovice 2.60