Karta atleta

Export do excelu
  • Štanclová Vendula
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 03.42 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
50 m 07.79 Liberec 18.9.2014
50 m 07.75 h Jablonec nad Nisou 26.1.2014
60 m 08.10 Praha-Eden 20.5.2016
60 m 07.98 h Praha - Strahov 15.12.2018
100 m 12.66 Jablonec nad Nisou 2.6.2018
150 m 19.68 Česká Lípa 12.5.2018
150 m 19.36 h Ostrava 3.3.2018
200 m 26.81 Liberec 8.5.2019
200 m 26.15 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
300 m 43.67 Kladno 16.9.2017
300 m 44.29 h Jablonec nad Nisou 24.2.2016
400 m 56.99 Olomouc 28.6.2019
600 m 1:48.05 Bogatynia 2.9.2017
600 m 1:59.15 h Jablonec nad Nisou 8.11.2014
800 m 2:37.68 Stará Boleslav 22.5.2015
800 m 2:30.51 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 09.57 Jičín 7.5.2016
60 m překážek 08.65 h Praha - Stromovka 8.2.2019
80 m překážek 12.10 Pirna 1.5.2018
100 m překážek 14.08 Olomouc 28.6.2019
200 m překážek 29.20 Česká Lípa 14.6.2018
300 m překážek 44.79 Liberec 1.6.2019
400 m překážek 63.44 Praha - Eden 15.6.2019
sprintérský trojboj 2191 Liberec 8.5.2019
pohár rozhlasu 2275 Turnov 22.5.2018
pětiboj 3182 Praha-Eden 20.5.2016
pětiboj hala 3496 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 4169 Česká Lípa 12.5.2018
čtyřboj 2407 h Jablonec nad Nisou 22.3.2014
trojboj 2374 h Jablonec nad Nisou 6.12.2014
hod oštěpem 500g 20.13 Rumburk 3.5.2018
hod kriketovým míčkem 43.37 Praha-Eden 20.5.2016
hod plným míčem 1kg 7.10 h Jablonec nad Nisou 31.1.2014
vrh koulí 2kg 09.66 h Jablonec nad Nisou 12.3.2016
vrh koulí 3kg 10.21 Pirna 1.5.2018
vrh koulí 3kg 10.41 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.09 Praha-Eden 20.5.2016
skok daleký 5.08 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok o tyči 2.60 Mladá Boleslav 3.6.2018
skok o tyči 2.00 h Jablonec nad Nisou 2.12.2017
skok vysoký 1.60 Varnsdorf 14.9.2016
skok vysoký 1.60 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
Přespolní běh 7:13 Mladá Boleslav 1.4.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.28 Liberec 8.5.2019
60 m 07.99 h Jablonec nad Nisou 2.2.2019
100 m 12.90 Hradec Králové 18.5.2019
200 m 26.81 Liberec 8.5.2019
200 m 26.15 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
400 m 56.99 Olomouc 28.6.2019
800 m 2:30.51 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 08.65 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m překážek 14.08 Olomouc 28.6.2019
300 m překážek 44.79 Liberec 1.6.2019
400 m překážek 63.44 Praha - Eden 15.6.2019
sprintérský trojboj 2191 Liberec 8.5.2019
pětiboj hala 3496 h Praha - Stromovka 8.2.2019
vrh koulí 3kg 10.41 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.08 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok vysoký 1.40 Zittau 27.4.2019
skok vysoký 1.60 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 400 m/Dky 4 Trnava 57.76
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m př./Dky/R4 2 Olomouc 14.16
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dky/R1 1 Olomouc 57.26
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m př./Dky/S1 2 Olomouc 14.31
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m př./Dky/F Olomouc 14.08
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/Dky/F Olomouc 56.99
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B01 2 Kolín 57.48
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m př./U23Z/R1 4 Praha - Eden 63.44
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m př./Ž/B01 3 Nové Město nad Metují 64.87
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 300 m př./Dky Liberec 44.79
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m př./Dky Liberec 14.29
26.05.2019 Krajský přebor mužů a žen (AC TJ Jičín) 400 m př./Ž/F Jičín 64.00
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m př./Dky Mladá Boleslav 14.40
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 300 m př./Dky/B01 1 Mladá Boleslav 45.33
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R03 5 Hradec Králové 12.90
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m př./Ž/B03 1 Hradec Králové 64.57
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprint. tr/Ž Liberec 2191
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Ž/B01 2 Liberec 08.28
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/B01 2 Liberec 13.41
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Liberec 26.81
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m př./Dky/B01 1 Jičín 14.69
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/R02 1 Jičín 12.86
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/FA Jičín DQ
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 400 m/Dky/B03 1 Jičín 62.26
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) 100 m/Dky/R1 1 Zittau 13.16
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) 100 m/Dky/F Zittau 13.07
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) výška/Dky 8 Zittau 1.40
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/R2 2 Praha - Stromovka 08.77
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dky 11= Praha - Stromovka 1.50
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/F 4 Praha - Stromovka 08.73
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 26.15
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B1 2 Praha - Stromovka 08.65
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dky 9 Praha - Stromovka 1.56
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 6 Praha - Stromovka 10.41
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dky 6 Praha - Stromovka 5.08
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/B2 3 Praha - Stromovka 2:30.51
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Dky/F 4 Praha - Stromovka 3496
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dky/F Jablonec nad Nisou 08.74
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dky/F Jablonec nad Nisou 07.99
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dky Jablonec nad Nisou 5.05
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dky/R02 1 Jablonec nad Nisou 08.08
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž/FA 5 Jablonec nad Nisou 4.87
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/F Jablonec nad Nisou DQ
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R04 1 Jablonec nad Nisou 08.00
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B09 Jablonec nad Nisou DNS
23.01.2019 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Dky/F Jablonec nad Nisou 08.78
19.01.2019 Jablonecká hala 2019 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R02 6 Jablonec nad Nisou 08.04
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 08.03
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dky/B1 2 Jablonec nad Nisou 08.67
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dky Jablonec nad Nisou 1.60
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Dky Jablonec nad Nisou 10.39
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dky 6 Jablonec nad Nisou 4.70
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/B2 2 Jablonec nad Nisou 2:38.07
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Dky Jablonec nad Nisou 3345