Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Kousalová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: Šutera David
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.3 Jihlava 16.05.2019
60 m 08.62 Jihlava 28.04.2018
60 m 08.42 h Praha - Strahov 20.01.2019
100 m 13.13 Znojmo 09.06.2019
150 m 20.89 h Praha - Strahov 20.01.2018
150 m 20.36 Třebíč 05.05.2018
200 m 26.31 Atletický stadion 19.09.2018
200 m 28.15 h Praha - Strahov 20.01.2019
300 m 45.77 Pacov 08.09.2018
400 m 63.22 Třebíč 26.05.2019
500 m 1:31.4 Jihlava 16.05.2019
800 m 2:40.67 Třebíč 06.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.21 Třebíč 24.09.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.61 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.10 Olomouc 28.06.2019
200 m překážek (0.76) 32.76 Třebíč 02.09.2018
300 m překážek (0.76) 46.67 Pacov 16.06.2019
skok vysoký 1.38 h Praha-Stromovka 10.12.2016
skok vysoký 1.45 Jihlava 29.04.2017
skok daleký 4.90 h Praha - Strahov 20.01.2018
skok daleký 5.26 Jihlava 06.06.2020
vrh koulí 2kg 07.96 Humpolec 11.09.2016
vrh koulí 3kg 08.06 Třebíč 11.05.2019
hod oštěpem 500g 23.92 Třebíč 06.05.2018
hod kriketovým míčkem 33.01 Třebíč 24.09.2016
pohár rozhlasu 0925 Třebíč 23.05.2017
hod plným míčem 2kg 07.50 Jihlava 16.05.2019
pětiboj 1676 Třebíč 24.09.2016
sedmiboj [Zky] 3580 Třebíč 05.05.2018
sedmiboj [Dky] 3754 Třebíč 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.3 Jihlava 16.05.2019
60 m 08.42 h Praha - Strahov 20.01.2019
100 m 13.13 Znojmo 09.06.2019
200 m 28.15 h Praha - Strahov 20.01.2019
200 m 27.15 Vyškov 18.05.2019
400 m 63.22 Třebíč 26.05.2019
500 m 1:31.4 Jihlava 16.05.2019
800 m 2:53.59 Třebíč 12.05.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.10 Olomouc 28.06.2019
300 m překážek (0.76) 46.67 Pacov 16.06.2019
skok vysoký 1.35 Třebíč 11.05.2019
skok daleký 4.62 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 4.91 Jihlava 04.05.2019
vrh koulí 3kg 08.06 Třebíč 11.05.2019
hod oštěpem 500g 19.89 Třebíč 12.05.2019
hod plným míčem 2kg 07.50 Jihlava 16.05.2019
sedmiboj [Dky] 3374 Třebíč 11.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) 200 m/Dky JIhlava 28.26
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) 60 m/Dky JIhlava 08.56
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) středoškolský pohár/Dky 6 JIhlava 1294
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FB 4 Břeclav 13.77
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R01 5 Břeclav 13.74
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B02 5 Břeclav 28.10
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/Ž 12 Hodonín 4.63
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/R01 4 Hodonín 13.80
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/FB Hodonín 13.64
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R4 5 Olomouc 15.10
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m překážek (0.76)/Dky/R4 4 Olomouc 47.58
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/S1 8 Olomouc 15.93
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Jihlava 12.80
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Ž/R03 2 Jihlava 13.15
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/Ž/B02 1 Jihlava 26.92
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dky/B01 3 Pacov 13.30
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Pacov 46.67
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dky/B01 Pacov DNS
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Ž/F 14 Znojmo 4.57
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/R01 3 Znojmo 13.21
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/FB Znojmo 13.13
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Třebíč 15.55
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Třebíč 49.02
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Třebíč 15.94
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dky 7 Třebíč 4.77
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dky/B02 1 Třebíč 63.22
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Ž/F 14 Vyškov 4.63
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Ž/B01 5 Vyškov 27.15
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 50 m/Ž 2= Jihlava 07.3
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 500 m/Ž Jihlava 1:31.4
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) hod plným míčem 2kg/Jky/F 13= Jihlava 07.50
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj [Dky]/Dky 4 Třebíč 3374
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Dky/F Třebíč 28.05
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Dky/F Třebíč 2:53.59
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Třebíč 16.22
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Dky/F Třebíč 19.89
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Dky/F 5 Třebíč 08.06
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Dky/F 4 Třebíč 4.71
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dky/F 5 Třebíč 1.35
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Dky/F 4 Jihlava 4.91
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/Dky/B01 2 Jihlava 28.08
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Jihlava 49.50
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dky/F 5 Praha - Strahov 08.42
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Dky/F 7 Praha - Strahov 4.62
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Dky/R02 2 Praha - Strahov 08.46
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/Dky/B03 1 Praha - Strahov 28.15