Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Štalzerová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.35 Brno 05.09.2016
60 m 09.44 h Ostrava 03.02.2017
150 m 23.00 Ostrava 11.06.2015
150 m 22.93 h Ostrava 16.12.2016
300 m 51.68 Brno 11.09.2017
500 m 1:42.9 Frýdek-Místek 17.05.2017
600 m 2:12.60 Brno 08.09.2014
800 m 3:17.98 Frýdek-Místek 26.04.2017
1 anglická míle 8:23.4 Frýdek-Místek 29.06.2016
skok vysoký 1.30 Frýdek-Místek 11.08.2016
skok daleký 3.75 h Ostrava 17.01.2016
skok daleký 3.67 Frýdek-Místek 01.08.2018
vrh koulí 2kg 07.82 Frýdek-Místek 14.06.2016
vrh koulí 2kg 09.23 h Ostrava 16.12.2016
vrh koulí 3kg 08.06 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
vrh koulí 3kg 08.13 Frýdek-Místek 01.05.2019
hod diskem 0,75kg 23.38 Ostrava-Martinov 20.05.2018
hod diskem 1kg 22.10 Ostrava - Vítkovice 27.08.2019
hod kladivem 3kg 23.19 Frýdek-Místek 16.05.2018
hod oštěpem 500g 26.53 Ostrava-Martinov 24.03.2019
hod kriketovým míčkem 37.88 Brno 05.09.2016
pohár rozhlasu 0863 TJ Slezan Frýdek-Místek 15.05.2018
pětiboj 0986 Frýdek-Místek 26.06.2015
chůze dráha 2000 m 15:38.4 Ostrava - Vítkovice 16.04.2018
chůze dráha 3000 m 24:20.24 h Olomouc 15.02.2014
chůze dráha 3000 m 22:17.27 Jablonec nad Nisou 07.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.56 Frýdek-Místek 01.05.2019
600 m 2:26.0 Frýdek-Místek 10.04.2019
vrh koulí 3kg 08.06 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
vrh koulí 3kg 08.13 Frýdek-Místek 01.05.2019
hod diskem 1kg 22.10 Ostrava - Vítkovice 27.08.2019
hod kladivem 3kg 22.74 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
hod oštěpem 500g 26.53 Ostrava-Martinov 24.03.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Frýdek-Místek 17.09
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Frýdek-Místek DNS
25.09.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže - 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 1kg/Dky 5 Frýdek-Místek 19.89
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek (Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) středoškolský pohár/Dky 19 Třinec 0765
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek (Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) 60 m/Dky/B01 6 Třinec 09.86
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek (Sylva Kubalová, sylvakubalova@centrum.cz, 737584140) vrh koulí 3kg/Dky 7 Třinec 08.01
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) hod diskem 1kg/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 22.10
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) hod kladivem 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 21.52
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky Ostrava - Vítkovice 22.87
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) hod kladivem 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice 22.74
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 23.11
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) hod diskem 1kg/Ž 9 Ostrava - Vítkovice 20.30
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Dky Třinec 22.99
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod kladivem 3kg/Dky 4 Třinec 22.03
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Dky Třinec 18.94
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Dky 13 Olomouc 25.01
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod diskem 1kg/Dky 14 Olomouc 18.94
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod kladivem 3kg/Dky 12 Olomouc 20.72
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod diskem 1kg/Dky 17 Ostrava - Vítkovice 16.44
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod kladivem 3kg/Dky 13 Ostrava - Vítkovice 20.54
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky 10 Ostrava - Vítkovice 25.36
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Frýdek-Místek 08.13
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Dky/B02 6 Frýdek-Místek 09.56
10.04.2019 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Jky 11 Frýdek-Místek 2:26.0
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Frýdek-Místek 07.83
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod diskem 1kg/Dky Frýdek-Místek 19.68
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Frýdek-Místek 18.68
10.04.2019 Vložené závody při Trojce na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Frýdek-Místek 24.33
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) hod oštěpem 500g/Dky 4 Ostrava-Martinov 26.53
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) hod kladivem 3kg/Dky 5 Ostrava-Martinov 21.32
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) hod diskem 1kg/Dky 6 Ostrava-Martinov 20.40
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 13 Ostrava - Vítkovice 08.06