Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Hajná
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.39 Vlašim 05.05.2017
60 m 08.75 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 13.72 Kolín 25.05.2019
150 m 21.20 Brno 05.09.2016
150 m 20.53 h Praha-Strahov 22.02.2018
200 m 30.44 h Praha - Strahov 12.01.2019
200 m 28.96 Kolín 07.10.2019
300 m 51.04 h Praha-Strahov 14.01.2018
300 m 48.47 Beroun 15.06.2018
400 m 73.26 Kladno 11.05.2019
500 m 1:40.7 Beroun 23.04.2016
600 m 2:05.00 Kladno 08.06.2016
800 m 3:38.64 Kladno 30.04.2015
800 m 3:03.14 h Praha-Strahov 20.02.2016
1500 m 6:47.57 Kladno 04.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 15.11 Kladno 30.04.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 10.96 h Praha - Strahov 11.02.2017
skok daleký 4.31 Beroun 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 23.80 Kladno 30.04.2015
pohár rozhlasu 1295 Beroun 09.05.2017
pětiboj 1038 Kladno 30.04.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.75 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m 08.8 Beroun 19.09.2019
100 m 13.72 Kolín 25.05.2019
200 m 30.44 h Praha - Strahov 12.01.2019
200 m 28.96 Kolín 07.10.2019
400 m 73.26 Kladno 11.05.2019
1500 m 6:47.57 Kladno 04.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dky 91= Kolín 0000
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dky/B03 Kolín DNS
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 200 m/Dky/B03 3 Kolín 28.96
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Beroun (Tomáš Sládek, tsladek@atlas.cz, 724951157) středoškolský pohár/Dky 36= Beroun 0000
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Beroun (Tomáš Sládek, tsladek@atlas.cz, 724951157) 60 m/Dky 5= Beroun 08.8
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Beroun (Tomáš Sládek, tsladek@atlas.cz, 724951157) 200 m/Dky 6 Beroun 29.1
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/R03 6 Kolín 14.23
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Jky/B04 3 Kolín 29.28
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/R03 5 Praha - Eden 14.16
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B03 5 Praha - Eden 29.72
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Jky/R02 4 Stará Boleslav 14.02
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Jky/F 7 Stará Boleslav 13.97
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Jky Stará Boleslav 30.05
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R03 6 Praha - Děkanka 13.90
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R02 8 Stará Boleslav 13.94
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B05 5 Stará Boleslav 29.57
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R01 7 Praha - Eden 13.99
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B04 7 Praha - Eden 29.17
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Jky 5 Kolín 7:00.66
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Jky/R02 5 Kolín 13.72
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/B05 MS Třebíč 29.79
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dky 5 Kladno 73.26
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/B02 1 Kladno 13.98
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B04 3 Kladno 29.83
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Jky/F 6 Kladno 14.32
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Jky/F 4 Kladno 6:47.57
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Jky/R02 3 Kladno 14.30
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R03 MS Praha - Stromovka 08.75
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dky/R06 1 Praha - Strahov 08.80
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B08 1 Praha - Strahov 30.44