Karta atleta

Export do excelu
  • Cejnarová Alena
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Jaroměř
  • Trenér Hřivnová Hana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Dvůr Králové nad Labem 28.04.2018
60 m 08.50 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
100 m 13.94 Mladá Boleslav 24.08.2019
150 m 21.03 Hradec Králové 12.05.2018
150 m 21.43 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 28.33 Nové Město nad Metují 31.08.2019
200 m 29.18 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
800 m 2:53.77 Jaroměř 11.05.2019
60 m překážek 11.90 Kolín 30.04.2016
100 m překážek 18.11 Hradec Králové 12.05.2018
středoškolský pohár 1330 TJ Lokomotiva Trutnov 26.09.2018
pětiboj 1786 Kolín 30.04.2016
sedmiboj 3168 Hradec Králové 12.05.2018
čtyřboj 1611 Nová Paka 05.07.2016
hod diskem 0,75kg 28.49 Třebíč 15.09.2018
hod diskem 1kg 24.28 Trutnov 17.04.2019
hod kladivem 3kg 22.15 Trutnov 23.06.2018
hod oštěpem 500g 22.03 Hradec Králové 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 33.23 Kolín 30.04.2016
vrh koulí 2kg 08.08 Jaroměř 17.09.2016
vrh koulí 3kg 07.83 Jaroměř 11.05.2019
skok daleký 5.20 Mladá Boleslav 25.05.2019
skok daleký 4.68 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
skok vysoký 1.60 Třebíč 15.09.2018
skok vysoký 1.61 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.76 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
skok daleký 4.65 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
skok vysoký 1.50 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) strPohar/Dky 13 Trutnov 1204
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) dálka/Dky Trutnov 4.92
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) výška/Dky Trutnov 1.54
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) dálka/Dky 5 Trutnov 4.74
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) výška/Dky Trutnov 1.52
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) strPohar/Dky 11 Trutnov 1134
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž/F 10 Jablonec nad Nisou 4.96
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Ž/F 7 Jablonec nad Nisou 1.50
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) výška/Dky Nové Město nad Metují 1.50
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Dky/B02 1 Nové Město nad Metují 28.33
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R01 8 Mladá Boleslav 13.94
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) dálka/Ž/F 14 Mladá Boleslav 4.78
22.08.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) 100 m/Dky Jaroměř 14.23
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) výška/Dky/F 15 Olomouc 1.51
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž 11 Kolín 5.12
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Ž 8 Kolín 1.54
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) výška/Ž/F 11= Nové Město nad Metují 1.48
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) výška/Dky Mladá Boleslav 1.53
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) dálka/Dky Mladá Boleslav 5.20
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Dky/B02 1 Mladá Boleslav 28.83
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Ž/F 10= Hradec Králové 1.54
11.05.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) koule 3kg/Dky Jaroměř 07.83
11.05.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) dálka/Dky Jaroměř 4.89
11.05.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) 100 m/Dky Jaroměř 13.94
11.05.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) 800 m/Dky 4 Jaroměř 2:53.77
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dky Kolín 1.60
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky 7 Kolín 4.91
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B06 1 Kolín 28.77
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/R01 3 Jičín 13.53
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) dálka/Dky Jičín 4.99
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/FB Jičín 13.57
17.04.2019 1.veřejná atletická středa (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) výška/Ž Trutnov 1.53
17.04.2019 1.veřejná atletická středa (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) disk 1kg/Dky Trutnov 24.28
16.03.2019 Úpická laťka (ZŠ Úpice-Lány) výška/Dky/F Úpice 1.45
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dky 11= Praha - Stromovka 1.50
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dky Jablonec nad Nisou 1.61
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B05 1 Jablonec nad Nisou 29.18
24.01.2019 Hradecká laťka 2019 výška/Dky/F Hradec Králové 1.50