Karta atleta

Export do excelu
  • Alena Cejnarová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Jaroměř
  • Trenér: Hřivnová Hana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Dvůr Králové nad Labem 28.04.2018
60 m 08.50 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
100 m 13.57 Jaroměř 01.06.2020
150 m 21.03 Hradec Králové 12.05.2018
150 m 21.43 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 29.18 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
200 m 27.81 Hradec Králové 13.06.2020
800 m 2:53.77 Jaroměř 11.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.90 Kolín 30.04.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 18.11 Hradec Králové 12.05.2018
skok vysoký 1.60 Třebíč 15.09.2018
skok vysoký 1.61 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
skok daleký 4.68 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
skok daleký 5.20 Mladá Boleslav 25.05.2019
vrh koulí 2kg 08.08 Jaroměř 17.09.2016
vrh koulí 3kg 08.52 Jaroměř 01.06.2020
hod diskem 0,75kg 28.49 Třebíč 15.09.2018
hod diskem 1kg 24.28 Trutnov 17.04.2019
hod kladivem 3kg 22.15 Trutnov 23.06.2018
hod oštěpem 500g 22.03 Hradec Králové 13.05.2018
hod oštěpem 600g 20.47 Svitavy 13.09.2020
hod kriketovým míčkem 33.23 Kolín 30.04.2016
středoškolský pohár 1330 TJ Lokomotiva Trutnov 26.09.2018
pětiboj 1786 Kolín 30.04.2016
sedmiboj [Zky] 3168 Hradec Králové 13.05.2018
čtyřboj 1611 Nová Paka 05.07.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.94 Mladá Boleslav 24.08.2019
200 m 29.18 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
200 m 28.33 Nové Město nad Metují 31.08.2019
800 m 2:53.77 Jaroměř 11.05.2019
skok vysoký 1.61 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
skok vysoký 1.60 Kolín 08.05.2019
skok daleký 5.20 Mladá Boleslav 25.05.2019
vrh koulí 3kg 07.83 Jaroměř 11.05.2019
hod diskem 1kg 24.28 Trutnov 17.04.2019
středoškolský pohár 1204 Trutnov 09.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) středoškolský pohár/Dky 13 Trutnov 1204
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) skok daleký/Dky Trutnov 4.92
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) skok vysoký/Dky Trutnov 1.54
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) skok daleký/Dky 5 Trutnov 4.74
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) skok vysoký/Dky Trutnov 1.52
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) středoškolský pohár/Dky 11 Trutnov 1134
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž/F 10 Jablonec nad Nisou 4.96
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž/F 7 Jablonec nad Nisou 1.50
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) skok vysoký/Dky Nové Město nad Metují 1.50
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Dky/B02 1 Nové Město nad Metují 28.33
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R01 8 Mladá Boleslav 13.94
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok daleký/Ž/F 14 Mladá Boleslav 4.78
22.08.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) 100 m/Dky Jaroměř 14.23
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok vysoký/Dky/F 15 Olomouc 1.51
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž 11 Kolín 5.12
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž 8 Kolín 1.54
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/Ž/F 11= Nové Město nad Metují 1.48
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) skok vysoký/Dky Mladá Boleslav 1.53
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Dky Mladá Boleslav 5.20
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Dky/B02 1 Mladá Boleslav 28.83
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Ž/F 10= Hradec Králové 1.54
11.05.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) vrh koulí 3kg/Dky Jaroměř 07.83
11.05.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) skok daleký/Dky Jaroměř 4.89
11.05.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) 100 m/Dky Jaroměř 13.94
11.05.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) 800 m/Dky 4 Jaroměř 2:53.77
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dky Kolín 1.60
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dky 7 Kolín 4.91
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B06 1 Kolín 28.77
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/R01 3 Jičín 13.53
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) skok daleký/Dky Jičín 4.99
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/FB Jičín 13.57
17.04.2019 1.veřejná atletická středa (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok vysoký/Ž Trutnov 1.53
17.04.2019 1.veřejná atletická středa (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) hod diskem 1kg/Dky Trutnov 24.28
16.03.2019 Úpická laťka (ZŠ Úpice-Lány) skok vysoký/Dky/F Úpice 1.45
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky 11= Praha - Stromovka 1.50
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dky Jablonec nad Nisou 1.61
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B05 1 Jablonec nad Nisou 29.18
24.01.2019 Hradecká laťka 2019 skok vysoký/Dky/F Hradec Králové 1.50