Karta atleta

Export do excelu
  • Novotná Adéla
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
  • Trenér Eva Mikulová
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 03.35 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
50 m 07.85 Liberec 18.09.2014
50 m 06.71 h Jablonec nad Nisou 17.03.2018
60 m 07.52 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
60 m 07.58 h Ostrava 03.03.2018
100 m 11.76 Brno 26.07.2019
150 m 17.93 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
150 m 18.23 h Ostrava 03.03.2018
200 m 23.96 Trnava 13.07.2019
200 m 24.55 h Praha - Stromovka 23.02.2019
300 m 38.61 Jihlava 17.06.2018
300 m 38.88 h Praha - Strahov 15.12.2018
400 m 56.92 Ostrava 28.09.2019
600 m 1:58.33 h Jablonec nad Nisou 08.11.2014
800 m 2:34.91 Praha-Eden 20.05.2016
800 m 2:38.77 h Praha - Stromovka 10.02.2017
60 m překážek 10.30 Jičín 28.05.2015
60 m překážek 09.37 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
sprintérský trojboj 2697 Liberec 08.05.2018
pohár rozhlasu 1701 Olomouc 12.06.2018
středoškolský pohár 2500 Turnov 03.10.2019
pětiboj 2953 Praha-Eden 20.05.2016
pětiboj hala 2996 h Praha - Stromovka 10.02.2017
čtyřboj 2485 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
trojboj 2310 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
hod kriketovým míčkem 38.04 Praha-Eden 20.05.2016
hod plným míčem 1kg 7.00 h Jablonec nad Nisou 31.01.2014
vrh koulí 2kg 08.14 h Jablonec nad Nisou 12.03.2016
vrh koulí 3kg 07.62 h Praha - Stromovka 10.02.2017
skok daleký 5.68 Brno 11.09.2017
skok daleký 5.21 h Praha - Stromovka 10.02.2017
skok vysoký 1.43 Jablonec nad Nisou 05.06.2016
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
Přespolní běh 7:34 Mladá Boleslav 01.04.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 Turnov 03.10.2019
60 m 07.59 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 11.76 Brno 26.07.2019
200 m 23.96 Trnava 13.07.2019
200 m 24.55 h Praha - Stromovka 23.02.2019
400 m 56.92 Ostrava 28.09.2019
středoškolský pohár 2500 Turnov 03.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2019 Krajské finále SAP - Liberecký kraj (Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) strPohar/Dky Turnov 2500
03.10.2019 Krajské finále SAP - Liberecký kraj (Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) 60 m/Dky/B01 1 Turnov 08.59
03.10.2019 Krajské finále SAP - Liberecký kraj (Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) 200 m/Dky/B02 1 Turnov 27.08
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R1 1 Ostrava 12.25
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B1 1 Ostrava 24.65
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B1 1 Ostrava 56.92
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/FA Ostrava 12.06
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B01 1 Praha - Eden 25.19
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FA Praha - Eden 12.10
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B01 1 Praha - Eden 58.91
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R01 1 Praha - Eden 12.33
01.09.2019 Mítink IAAF 100 m/Ž/B1 5 Berlín 12.09
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/FA Mladá Boleslav 12.07
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R01 1 Mladá Boleslav 12.47
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Mladá Boleslav 25.13
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 100 m/Ž/R1 2 Brno 11.76
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/Ž/R1 2 Brno 24.69
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 100 m/Ž/F 6 Brno 11.81
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/Ž/F 6 Brno 24.54
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 100 m/Dky Trnava 11.83
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 200 m/Dky Trnava 23.96
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/R3 1 Olomouc 12.32
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/S2 2 Olomouc 12.00
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/F Olomouc 11.79
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/R2 1 Olomouc 25.06
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/S2 1 Olomouc 25.35
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m/Dky/F Olomouc 24.40
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R01 1 Kolín 12.29
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FA Kolín 12.13
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B01 1 Kolín 24.87
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23Z/R3 3 Praha - Eden 12.05
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23Z/F 5 Praha - Eden 11.81
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23Z/R2 2 Praha - Eden 24.51
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23Z/F 2= Praha - Eden 24.13
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/R01 2 Nové Město nad Metují 12.39
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/FA Nové Město nad Metují 12.38
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B01 1 Nové Město nad Metují 24.71
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Dky/F Liberec 12.60
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Dky/R01 1 Liberec 12.66
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Dky Liberec 25.62
28.05.2019 Memoriál Ludvíka Daňka (AC Turnov) 100 m/Ž/B2 4 Turnov 12.53
26.05.2019 Krajský přebor mužů a žen (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/FA Jičín 12.65
26.05.2019 Krajský přebor mužů a žen (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R01 1 Jičín 12.72
26.05.2019 Krajský přebor mužů a žen (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/F Jičín DNS
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/FA Mladá Boleslav 12.49
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/R01 1 Mladá Boleslav 12.68
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Dky/B03 1 Mladá Boleslav 26.11
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B01 Hradec Králové DNS
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/FB 6 Hradec Králové 12.49
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R02 3 Hradec Králové 12.57
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) 100 m/Dky/R2 1 Zittau 12.45
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) 100 m/Dky/F Zittau 12.38
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R1 1 Praha - Stromovka 07.69
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/F Praha - Stromovka 07.59
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/R2 1 Praha - Stromovka 24.82
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/F Praha - Stromovka 24.55
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/Ž/R1 2 Ostrava 07.63
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/Ž/F 6 Ostrava 07.73
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 200 m/Ž/R2 3 Ostrava 24.83
12.02.2019 Mítink EA-Czech Indoor Gala (ČAS) 60 m/Ž/B1 1 Ostrava 07.67
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 07.75
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B01 1 Jablonec nad Nisou 25.26
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dky/F Jablonec nad Nisou 07.86
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dky/R01 1 Jablonec nad Nisou 07.89
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R01 1 Jablonec nad Nisou 07.82
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/F Jablonec nad Nisou 07.75
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 07.67