Karta atleta

Export do excelu
  • Žofie Rožánková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.31 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
60 m 08.97 Kolín 24.05.2017
100 m 14.66 Liberec 01.06.2019
150 m 23.45 h Praha - Strahov 05.02.2017
150 m 21.38 Kolín 12.05.2018
200 m 30.26 Kolín 18.06.2017
300 m 52.07 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
800 m 2:54.68 Kolín 12.05.2018
1000 m 3:58.4 Nymburk 18.09.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.41 h Nymburk 21.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.18 Kolín 27.05.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 17.82 Kolín 25.05.2019
200 m překážek (0.76) 34.24 Jablonec nad Nisou 22.08.2017
skok vysoký 1.64 Kolín 27.05.2018
skok vysoký 1.60 h Praha-Stromovka 01.12.2018
skok o tyči 2.00 Beroun 23.06.2017
skok daleký 4.43 Pardubice 09.06.2018
skok daleký 4.60 h Nymburk 09.12.2018
trojskok 10.01 h Praha - Strahov 11.01.2020
trojskok 10.09 Mladá Boleslav 27.06.2020
vrh koulí 2kg 08.30 Kladno 25.09.2016
vrh koulí 3kg 08.08 h Jablonec nad Nisou 18.02.2018
vrh koulí 3kg 08.58 Kolín 12.05.2018
hod oštěpem 500g 20.45 Kolín 12.05.2018
hod oštěpem 600g 19.03 Stará Boleslav 08.10.2017
pohár rozhlasu 1286 Nymburk 16.05.2017
středoškolský pohár 1085 Nymburk 23.09.2019
sedmiboj [Zky] 3437 Kolín 12.05.2018
sprintérský trojboj 1503 Nymburk 25.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.66 Liberec 01.06.2019
150 m 22.60 Nymburk 29.09.2019
800 m 3:16.30 Nymburk 29.09.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 17.82 Kolín 25.05.2019
skok vysoký 1.56 h Praha - Strahov 12.01.2019
skok vysoký 1.59 Kolín 22.06.2019
skok daleký 4.35 Kolín 21.08.2019
trojskok 09.93 h Praha - Strahov 12.01.2019
trojskok 10.07 Mladá Boleslav 24.08.2019
vrh koulí 3kg 08.03 Nymburk 29.09.2019
středoškolský pohár 1085 Nymburk 23.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dky 48= Kolín 0621
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Dky/S01 10 Kolín 4.42
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Dky/S01 6 Kolín 1.50
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Dky/B2 4 Nymburk 22.60
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Dky 8 Nymburk 3:16.30
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Dky Nymburk 4.45
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Nymburk 08.03
23.09.2019 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) středoškolský pohár/Dky 4 Nymburk 1085
23.09.2019 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) skok daleký/Dky Nymburk 4.64
23.09.2019 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) skok vysoký/Dky Nymburk 1.50
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Dky 4 Stará Boleslav 09.77
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Dky Stará Boleslav 1.50
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok vysoký/Ž/F 5= Mladá Boleslav 1.49
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) trojskok/Ž/F 8 Mladá Boleslav 10.07
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž 4 Kolín 1.50
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž 9 Kolín 4.35
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž 5 Kolín 1.59
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Ž 10 Kolín 09.99
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/Ž/F Nové Město nad Metují NM
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) trojskok/Ž/F Nové Město nad Metují NM
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Dky MS Liberec 4.33
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) skok vysoký/Dky 2= Liberec 1.50
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Dky/R02 MS Liberec 14.66
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dky Kolín 1.56
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Dky Kolín 10.04
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 5 Kolín 17.82
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) trojskok/Ž/F 13 Hradec Králové 10.00
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Ž/F 10= Hradec Králové 1.54
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Dky 4 Kladno 09.89
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Dky 5 Kladno 1.50
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dky 4= Kolín 1.50
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky 8= Praha - Stromovka 1.55
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) skok vysoký/Ž 5= Jablonec nad Nisou 1.50
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky/F Praha - Stromovka DNS
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) skok vysoký/Dky/F MS Praha - Stromovka 1.55
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) trojskok/Dky/F MS Praha - Stromovka 09.67
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dky Praha - Strahov 1.56
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Dky Praha - Strahov 09.93