Karta atleta

Export do excelu
  • Ljunggren Marie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Praha - Děkanka 10.6.2018
60 m 08.10 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.66 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 19.19 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
150 m 19.31 h Praha-Stromovka 1.12.2018
200 m 26.31 Praha - Stromovka 12.6.2019
200 m 26.28 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 44.67 Praha - Juliska 31.5.2017
300 m 46.40 h Praha-Strahov 22.2.2018
60 m překážek 12.23 Praha-Juliska 12.5.2016
sprintérský trojboj 1688 Praha - Kotlářka 8.9.2016
vrh koulí 2kg 08.09 Praha 24.9.2015
vrh koulí 3kg 07.72 Praha - Juliska 16.5.2018
skok daleký 4.56 Praha - Eden 30.8.2017
skok daleký 4.47 h Praha - Strahov 21.1.2017
skok vysoký 1.31 Praha-Stromovka 21.6.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.10 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.66 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 26.31 Praha - Stromovka 12.6.2019
200 m 26.28 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok daleký 4.34 Praha - Eden 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/R2 4 Olomouc 12.55
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m/Dky/S1 7 Olomouc 12.72
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B01 1 Praha - Stromovka 26.31
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dky/B01 4 Praha - Stromovka 12.87
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) dálka/Dky 16 Praha - Eden 4.42
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FA 4 Praha - Eden 12.66
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B01 3 Praha - Eden 26.43
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R04 1 Praha - Eden 12.72
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) disk 1kg/Dky Praha - Děkanka DNS
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B01 2 Praha - Děkanka 26.44
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B01 2 Praha - Juliska 12.81
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R1 Praha - Stromovka DNS
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/FA 4 Praha - Stromovka 08.10
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R06 1 Praha - Stromovka 08.10
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B03 2 Praha - Stromovka 26.28
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/Ž/R01 MS Praha - Strahov 08.23
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/Ž/B03 MS Praha - Strahov 27.61
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Dky/B02 MS Praha - Stromovka 08.14
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dky/B02 MS Praha - Stromovka 26.87