Karta atleta

Export do excelu
  • Hlaváčová Klára
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.2 h Kladno - Sletiště 19.2.2016
60 m 10.65 Kladno 8.6.2016
600 m 2:15.88 Kladno 8.6.2016
1500 m 7:05.93 Beroun 2.9.2016
3000 m 12:07.65 Praha 11.6.2019
skok daleký 2.46 Beroun 4.9.2015
skok daleký 2.79 h Kladno - Sletiště 19.2.2016
chůze dráha 3000 m 21:28.78 Hranice 6.10.2018
chůze dráha 3000 m 18:26.80 h Jablonec nad Nisou 30.1.2019
chůze dráha 5000 m 26:32.86 Trnava 13.7.2019
5 km chůze 28:36 Poděbrady 6.4.2019
10 km chůze 55:37 Milovice 11.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
3000 m 12:07.65 Praha 11.6.2019
chůze dráha 3000 m 18:26.80 h Jablonec nad Nisou 30.1.2019
chůze dráha 5000 m 26:32.86 Trnava 13.7.2019
5 km chůze 28:36 Poděbrady 6.4.2019
10 km chůze 55:37 Milovice 11.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek chůze 5000m/Dky 4 Trnava 26:32.86
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) chůze 5000m/Dky/F Olomouc 27:08.31
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 10km chůze/Ž Rumburk NM
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) 3000 m/Ž 7 Praha 12:07.65
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) chůze 5000m/Ž/FMS MS Kladno 27:24.14
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 10km chůze/Ž Kladno NM
25.05.2019 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen, sk. C a 3. kolo II. ligy mužů a žen, sk. A, B, D, E 10km chůze/Ž 4 Praha - Opatov 57:53
11.05.2019 10 km chůze pro 2. kolo I. a II. ligy mužů a žen (Nezávislý sportovní klub – Spo) 10km chůze/Ž 5 Milovice 55:37
06.04.2019 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2019 (Český atletický svaz) 5km chůze/Dky 22 Poděbrady 28:36
23.03.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů 5km chůze/Dky 10 Dudince 29:42
10.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha, z.s.) chůze 3000m/Dky/F 8 Praha - Stromovka 18:47.06
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) chůze 3000m/Ž 6 Jablonec nad Nisou 18:26.80