Karta atleta

Export do excelu
  • Filipová Bára
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér Tropp Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Kolín 08.05.2018
60 m 08.81 h Jablonec nad Nisou 26.01.2019
100 m 13.95 Mladá Boleslav 25.05.2019
150 m 21.19 Dvůr Králové nad Labem 28.04.2018
150 m 21.55 h Praha-Strahov 16.12.2017
200 m 29.09 Kolín 08.05.2019
200 m 29.57 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
300 m 48.17 Nová Paka 01.09.2018
800 m 2:49.25 Hradec Králové 17.10.2018
60 m překážek 13.6 Hradec Králové 12.05.2016
100 m překážek 21.18 Hradec Králové 12.05.2018
sprintérský trojboj 1518 Hradec Králové 03.09.2019
pohár rozhlasu 0357 Nové Město nad Metují 23.05.2018
středoškolský pohár 0935 Hradec Králové 17.10.2018
středoškolský pohár 0418 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 1551 Hradec Králové 12.05.2016
sedmiboj 2425 Hradec Králové 12.05.2018
hod oštěpem 500g 15.16 Hradec Králové 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 29.89 Hradec Králové 12.05.2016
vrh koulí 2kg 06.46 Hradec Králové 26.04.2016
vrh koulí 3kg 06.18 Hradec Králové 12.05.2018
skok daleký 4.59 Mladá Boleslav 25.05.2019
skok daleký 4.46 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
trojskok 09.79 Nové Město nad Metují 31.08.2019
trojskok 09.55 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
skok vysoký 1.30 Hradec Králové 12.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.90 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020
trojskok 09.55 h Jablonec nad Nisou 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) dálka/Dky 24 Ostrava - Vítkovice 4.46
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 127 Ostrava - Vítkovice 0418
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) strPohar/Dky 56 Trutnov 0438
09.10.2019 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (TJ Lokomotiva Trutnov) dálka/Dky 7 Trutnov 4.54
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) strPohar/Dky 26 Hradec Králové 0433
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Hradec Králové (OR AŠSK Hradec Králové) dálka/Dky Hradec Králové 4.52
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky 12 Praha - Eden 09.77
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/Ž 10 Hradec Králové 1518
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/B02 6 Hradec Králové 14.73
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Ž/B02 6 Hradec Králové 08.97
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B02 5 Hradec Králové 30.48
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) trojskok/Dky Nové Město nad Metují 09.79
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Dky/B02 5 Nové Město nad Metují 30.18
12.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Ž 7 Hradec Králové 1.30
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Ž 5 Hradec Králové 4.34
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/B02 2 Hradec Králové 14.01
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dky/R01 5 Mladá Boleslav 13.95
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) dálka/Dky 11 Mladá Boleslav 4.59
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Dky/B02 4 Mladá Boleslav 29.65
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky Kolín NM
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B05 4 Kolín 29.09
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/Dky/R01 6 Jičín 13.79
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) dálka/Dky 13 Jičín 4.32
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dky Jablonec nad Nisou NM
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dky/R01 5 Jablonec nad Nisou 08.87
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B04 3 Jablonec nad Nisou 29.57
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž/FA Jablonec nad Nisou NM
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R01 5 Jablonec nad Nisou 08.81
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B04 2 Jablonec nad Nisou 29.79