Karta atleta

Export do excelu
  • Dejmková Marie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.73 Trutnov 23.06.2018
60 m 09.87 h Jablonec nad Nisou 09.01.2019
100 m 14.78 Vrchlabí 01.05.2019
150 m 24.56 Dvůr Králové nad Labem 16.06.2019
200 m 34.78 h Jablonec nad Nisou 09.01.2019
300 m 51.69 Trutnov 26.05.2019
300 m 55.77 h Jablonec nad Nisou 16.01.2019
400 m 74.52 h Jablonec nad Nisou 06.02.2019
800 m 3:08.50 Vrchlabí 01.05.2019
pohár rozhlasu 0245 Dvůr Králové nad Labem 16.05.2018
vrh koulí 3kg 07.63 Dvůr Králové nad Labem 16.06.2019
vrh koulí 3kg 07.17 h Jablonec nad Nisou 20.02.2019
skok daleký 3.93 Vrchlabí 01.05.2019
skok daleký 3.53 h Jilemnice - Gymnázium Jilemnice 22.12.2018
skok vysoký 1.25 h Jilemnice - Gymnázium Jilemnice 21.12.2019
chůze dráha 1000m 5:49.3 Rumburk 07.07.2019
chůze dráha 2000 m 13:10.49 Dvůr Králové nad Labem 16.06.2019
chůze dráha 3000 m 19:41.9 Rumburk 07.07.2019
chůze dráha 3000 m 19:40.64 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
3 km chůze 20:15 Staré Křečany 05.10.2019
Přespolní běh 04:37.4 Vrchlabí 12.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
chůze dráha 3000 m 19:40.64 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2019 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) chůze 3000m/Ž 14 Jablonec nad Nisou 20:10.6
21.12.2019 Vánoční víceboj (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ) dálka/Dky/F Jilemnice - Gymnázium Jilemnice 3.41
21.12.2019 Vánoční víceboj (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ) výška/Dky/F Jilemnice - Gymnázium Jilemnice 1.25
08.11.2019 Podzimní oddílový běh (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU) Přespolní běh/Dky Vrchlabí 4:12.5
19.10.2019 Pražská chodecká hodinovka ve sportovní chůzi (SMOLA CHŮZE z.s. / AC Rumburk ) chůze 3000m/Dky 5 Praha - Stromovka 19:55.2
05.10.2019 KP v chůzi na silnici + chodecký mítink (AC Rumburk, z.s.) 3km chůze/Dky 5 Staré Křečany 20:15
07.09.2019 Krajského přebory staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žky/B05 MS Nové Město nad Metují 24.58
07.09.2019 Krajského přebory staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Žky/B02 MS Nové Město nad Metují 3:15.21
21.07.2019 10000 m chůze pro 4. kolo I. ligy mužů a žen, sk. A, B a II. ligy mužů a žen, sk. A, B, C (SK Nové Město nad Metují) chůze 3000m/Dky Nové Město nad Metují 20:21.43
07.07.2019 KP v chůzi na dráze + chodecký mítink (AC Rumburk, z.s.) chůze 3000m/Ž 6 Rumburk 19:41.9
07.07.2019 KP v chůzi na dráze + chodecký mítink (AC Rumburk, z.s.) chůze 1000m/Ž 9 Rumburk 5:49.3
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) koule 3kg/Žky/F MS Dvůr Králové nad Labem 07.63
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) chůze 2000m/Žky MS Dvůr Králové nad Labem 13:10.49
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) 150 m/Žky/B07 MS Dvůr Králové nad Labem 24.56
09.06.2019 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen, sk. A, B a II. ligy mužů a žen, sk. C (AC Praha 1890) 3km chůze/Jky Zeleneč 21:11
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) koule 3kg/Žky MS Trutnov 07.55
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 300 m/Žky/B06 MS Trutnov 51.69
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) chůze 3000m/Dky MS Jičín 20:23.33
01.05.2019 Vrchlabské víceboje (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 800 m/Dky Vrchlabí 3:08.50
01.05.2019 Vrchlabské víceboje (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) 100 m/Dky Vrchlabí 14.78
01.05.2019 Vrchlabské víceboje (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) dálka/Dky Vrchlabí 3.93
01.05.2019 Vrchlabské víceboje (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE) koule 3kg/Dky Vrchlabí 07.39
12.04.2019 Velikonoční oddílový běh (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU) Přespolní běh/Dky Vrchlabí 04:37.4
22.03.2019 Jarní oddílový běh (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU) Přespolní běh/Dky Vrchlabí 09:57.4
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky 10 Jablonec nad Nisou 07.17
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) chůze 3000m/Ž 7 Jablonec nad Nisou 20:04.76
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky 16 Jablonec nad Nisou 06.88
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/Ž/B01 4 Jablonec nad Nisou 74.52
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Dky 22 Jablonec nad Nisou 06.72
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dky/B03 3 Jablonec nad Nisou 77.93
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) chůze 3000m/Ž 10 Jablonec nad Nisou 20:10.48
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky 18 Jablonec nad Nisou 06.61
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 3kg/Dky 11 Jablonec nad Nisou 06.26
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/Ž/B06 4 Jablonec nad Nisou 55.77
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B03 3 Jablonec nad Nisou 34.78
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B04 6 Jablonec nad Nisou 09.87