Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Pazderová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Iveta a Jan Rudovi
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.80 h Praha-Strahov 14.01.2018
60 m 08.91 Praha - Eden 29.05.2018
150 m 20.90 Praha - Přátelství 01.06.2020
200 m 28.75 Kolín 08.05.2019
800 m 3:00.20 Praha - Juliska 12.10.2019
800 m 3:12.44 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.59 h Praha-Strahov 13.02.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.23 Praha-Jeseniova 12.05.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.71 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 16.29 Praha - Eden 25.05.2019
200 m překážek (0.76) 34.00 Praha - Děkanka 14.06.2017
skok vysoký 1.60 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok vysoký 1.55 Praha - Přátelství 01.06.2020
skok daleký 4.69 Praha - Juliska 17.09.2019
skok daleký 4.17 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 2kg 08.90 Rudná 27.04.2016
vrh koulí 3kg 11.28 Nymburk 29.09.2019
vrh koulí 3kg 12.48 h Praha - Stromovka 01.02.2020
hod diskem 0,75kg 19.19 Beroun 10.09.2017
hod oštěpem 500g 26.25 Praha - Juliska 12.10.2019
pohár rozhlasu 0981 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
pětiboj hala [Dky] 2678 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
sedmiboj [Dky] 3570 Praha - Juliska 12.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.29 Praha - Juliska 17.09.2019
200 m 28.75 Kolín 08.05.2019
800 m 3:00.20 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 09.88 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 16.29 Praha - Eden 25.05.2019
skok vysoký 1.50 h Praha-Strahov 11.01.2019
skok vysoký 1.51 Praha - Eden 03.09.2019
skok daleký 4.69 Praha - Juliska 17.09.2019
vrh koulí 3kg 11.28 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 500g 26.25 Praha - Juliska 12.10.2019
sedmiboj [Dky] 3570 Praha - Juliska 12.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) sedmiboj [Dky]/Dky 7 Praha - Juliska 3570
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B02 3 Praha - Juliska 29.27
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/B01 8 Praha - Juliska 3:00.20
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Juliska 26.25
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Juliska 11.02
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dky 11 Praha - Juliska 4.55
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Dky Praha - Juliska 1.51
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 2 Praha - Juliska 16.99
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Dky/B2 2 Nymburk 21.27
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Dky 4 Nymburk 3:03.81
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Dky Nymburk 4.49
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Nymburk 11.28
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha - Juliska 10.66
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) skok daleký/Ž 4 Praha - Juliska 4.69
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B04 3 Praha - Juliska 21.29
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky Praha - Eden 1.51
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky 13 Praha - Eden 24.14
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Dky Praha - Juliska 1.47
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Dky 6 Praha - Juliska 10.58
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 5 Praha - Juliska 16.85
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Praha - Juliska 18.08
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Juliska 23.11
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 3 Brno 16.48
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky 9 Praha - Eden 1.43
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 11 Praha - Eden 09.77
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R02 3 Praha - Eden 16.29
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/FB Praha - Eden 16.04
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok vysoký/Dky 6= Praha - Děkanka 1.38
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Dky 9 Kolín 23.52
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dky 4= Kolín 1.50
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky 6 Kolín 16.56
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B02 4 Kolín 28.75
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) skok vysoký/Ž 5= Jablonec nad Nisou 1.50
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/FB 4 Praha - Stromovka 09.88
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky/F 4 Praha - Stromovka 1.47
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R04 1 Praha - Stromovka 10.07
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) skok vysoký/Ž 4 Praha-Strahov 1.50
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) skok vysoký/Ž 4 Praha-Strahov 1.50