Karta atleta

Export do excelu
  • Andrea Žižková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.15 Praha - Kotlářka 14.09.2017
60 m 08.82 h Praha-Stromovka 20.12.2018
100 m 14.86 Praha - Kotlářka 14.09.2017
150 m 22.86 h Praha-Strahov 29.01.2016
150 m 21.71 Praha - Eden 30.09.2017
200 m 28.40 Nová Včelnice 05.07.2020
800 m 3:07.18 h Praha-Stromovka 21.12.2017
800 m 3:01.63 Nová Včelnice 06.07.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.07 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.09 h Praha-Stromovka 22.12.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.28 h Praha-Stromovka 20.12.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 16.73 Nová Včelnice 05.07.2020
200 m překážek (0.76) 35.16 Praha - Juliska 31.05.2017
skok vysoký 1.59 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
skok vysoký 1.60 h Praha - Stromovka 11.02.2020
skok o tyči 1.90 Praha - Eden 05.09.2018
skok daleký 5.01 h Praha - Stromovka 25.01.2020
skok daleký 5.10 Praha - Kotlářka 14.06.2020
trojskok 10.51 h Praha - Strahov 09.02.2020
trojskok 11.17 Praha - Eden 27.06.2020
vrh koulí 2kg 06.83 Praha 24.09.2015
vrh koulí 2kg 08.65 h Praha-Stromovka 22.12.2016
vrh koulí 3kg 09.69 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 3kg 08.90 h Praha - Stromovka 02.02.2020
hod diskem 0,75kg 24.09 Praha - Stadion mládeže 19.06.2018
hod diskem 1kg 24.19 Praha - Stromovka 12.06.2019
hod oštěpem 500g 30.20 Praha - Děkanka 04.06.2020
hod oštěpem 600g 24.08 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
hod kriketovým míčkem 36.70 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pohár rozhlasu 1605 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
středoškolský pohár 1055 Praha - Eden 02.10.2019
středoškolský pohár 0974 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 1747 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pětiboj hala [Zky] 2259 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj [Zky] 3131 Praha - Eden 01.10.2017
sedmiboj [Dky] 3666 Nová Včelnice 05.07.2020
vrhačský trojboj 1164 Praha - Juliska 19.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.56 Praha - Děkanka 04.05.2019
800 m 3:07.92 Praha - Juliska 13.10.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 17.19 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok vysoký 1.55 h Praha-Strahov 18.01.2019
skok vysoký 1.59 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
skok daleký 4.67 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok daleký 5.06 Kolín 01.05.2019
trojskok 10.28 h Praha - Stromovka 03.02.2019
trojskok 10.55 Litomyšl 08.06.2019
vrh koulí 3kg 09.69 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 24.19 Praha - Stromovka 12.06.2019
hod oštěpem 500g 27.69 Praha - Eden 03.09.2019
středoškolský pohár 1055 Praha - Eden 02.10.2019
středoškolský pohár 0974 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
sedmiboj [Dky] 3316 Praha - Juliska 13.10.2019
vrhačský trojboj 1164 Praha - Juliska 19.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky 19 Ostrava - Vítkovice 4.59
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky 17 Ostrava - Vítkovice 1.41
05.12.2019 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dky 57 Ostrava - Vítkovice 0974
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) sedmiboj [Dky]/Dky 9 Praha - Juliska 3316
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B02 5 Praha - Juliska 29.58
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Dky 5 Praha - Juliska 25.33
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Dky 4 Praha - Juliska 09.69
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dky 5 Praha - Juliska 4.84
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Dky 6 Praha - Juliska 1.45
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 4 Praha - Juliska 17.61
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/B02 8 Praha - Juliska 3:07.92
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) středoškolský pohár/Dky 33 Praha - Eden 1055
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) skok daleký/Dky/S01 4 Praha - Eden 4.78
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) skok vysoký/Dky/S01 7= Praha - Eden 1.44
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrhačský trojboj/Dky Praha - Juliska 1164
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod diskem 1kg/Dky Praha - Juliska 24.16
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky 4 Praha - Juliska 24.34
19.09.2019 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 5 Praha - Juliska 08.62
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky Praha - Eden 10.45
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky 4= Praha - Eden 1.43
03.09.2019 IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky 7 Praha - Eden 27.69
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 500g/Dky Praha - Juliska NM
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dky 12 Praha - Juliska 4.66
29.08.2019 III. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Dky Praha - Juliska DNS
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Ž 10 Čáslav 4.78
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) trojskok/Ž 7 Čáslav 10.13
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Ž 4= Čáslav 1.49
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Ž 8 Pardubice 4.83
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/Ž 6 Pardubice 1.46
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) trojskok/Ž Pardubice 10.49
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky Praha - Stromovka 1.51
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dky Praha - Stromovka 10.55
12.06.2019 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) hod diskem 1kg/Dky 4 Praha - Stromovka 24.19
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Ž/F 5 Litomyšl 1.55
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) trojskok/Ž/F 4 Litomyšl 10.55
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Ž/F 9 Litomyšl 4.96
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky 8 Praha - Eden 5.02
26.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky 4 Praha - Eden 1.51
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) trojskok/Ž 4 Ústí nad Orlicí 10.43
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok vysoký/Ž Ústí nad Orlicí 1.59
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/Ž 12 Ústí nad Orlicí 4.70
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok daleký/Dky 6 Praha - Děkanka 4.69
15.05.2019 I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok vysoký/Dky Praha - Děkanka 1.48
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) trojskok/Ž 7 Praha - Juliska 10.30
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Ž 5= Praha - Juliska 1.48
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) skok daleký/Ž Praha - Juliska NM
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 7 Praha - Eden 4.78
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 800 m/Dky/B01 Praha - Děkanka DNF
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Dky/J 4 Praha - Děkanka 26.47
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Dky/J01 9 Praha - Děkanka 07.51
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok daleký/Dky 4 Praha - Děkanka 4.78
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok vysoký/Dky/J01 2 Praha - Děkanka 1.51
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 3 Praha - Děkanka 17.19
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 200 m/Dky/B02 5 Praha - Děkanka 29.56
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Dky 13 Kolín 20.60
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž 6 Kolín 5.06
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) skok vysoký/Ž Praha - Děkanka 1.45
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B02 Praha - Děkanka NM
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky/F Praha - Stromovka 1.52
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dky/F 13 Praha - Stromovka 4.67
03.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Ž/FB 15 Praha - Stromovka 10.28
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž Praha - Stromovka NM
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Ž 4= Praha - Stromovka 1.55
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) skok vysoký/Ž Praha-Strahov 1.55