Karta atleta

Export do excelu
  • Němcová Kateřina
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.58 h Opava 15.2.2018
60 m 09.23 Opava 4.5.2017
60 m 08.97 h Opava 7.1.2018
800 m 3:11.56 Opava 4.5.2017
800 m 4:12.58 h Opava 3.3.2016
60 m překážek 13.31 Opava 23.4.2016
60 m překážek 12.73 h Opava 22.1.2017
pohár rozhlasu 0397 Opava 21.5.2019
pětiboj 1386 Opava 23.4.2016
pětiboj hala 0851 h Opava 3.3.2016
hod diskem 0,75kg 25.17 Opava 3.5.2018
hod diskem 1kg 25.19 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
hod kladivem 3kg 22.04 Olomouc 25.5.2019
hod kladivem 4kg 16.77 Hranice 18.5.2019
hod oštěpem 500g 28.42 Opava 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 40.25 Opava 10.5.2017
vrh koulí 2kg 05.35 h Opava 3.3.2016
vrh koulí 3kg 07.96 Opava 21.5.2019
vrh koulí 3kg 08.03 h Opava 5.1.2019
skok daleký 4.51 Litomyšl 11.5.2017
skok daleký 3.79 h Opava 7.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
pohár rozhlasu 0397 Opava 21.5.2019
hod diskem 1kg 25.19 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
hod kladivem 3kg 22.04 Olomouc 25.5.2019
hod kladivem 4kg 16.77 Hranice 18.5.2019
hod oštěpem 500g 28.00 Vyškov 11.5.2019
vrh koulí 3kg 07.96 Opava 21.5.2019
vrh koulí 3kg 08.03 h Opava 5.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) oštěp 500g/Dky 12 Olomouc 25.89
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) disk 1kg/Dky 10 Olomouc 23.54
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) kladivo 3kg/Dky 11 Olomouc 22.04
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) poharR/Žky 57 Opava 0397
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) koule 3kg/Žky 5 Opava 07.96
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) kladivo 4kg/Ž 7 Hranice 16.77
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) disk 1kg/Ž 9 Hranice 22.33
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 500g/Dky/F 7 Vyškov 28.00
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) disk 1kg/Dky/F 7 Vyškov 22.29
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) disk 1kg/Dky 8 Ostrava - Vítkovice 25.19
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) kladivo 3kg/Dky Ostrava - Vítkovice DNS
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) oštěp 500g/Dky 8 Ostrava - Vítkovice 26.22
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Dky Ostrava-Martinov NM
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) koule 3kg/Dky 7 Ostrava-Martinov 07.26
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) kladivo 3kg/Dky Ostrava-Martinov DNS
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) disk 1kg/Dky Ostrava-Martinov 23.92
05.01.2019 Župní přebor ve skoku o tyči a vrhu koulí (Tj Sokol Opava) koule 3kg/Dky 6 Opava 08.03