Karta atleta

Export do excelu
  • Anita Hrušková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Šedina Ratislav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Výška 920 900
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.84 h Veletov 29.11.2015
60 m 09.15 Brno 12.09.2017
100 m 14.83 Kolín 07.06.2017
150 m 23.13 Vlašim 18.05.2016
150 m 23.07 h Praha - Strahov 27.01.2017
200 m 27.68 Vlašim 06.06.2020
300 m 51.28 h Praha - Strahov 27.01.2017
800 m 3:05.75 h Veletov 29.11.2015
800 m 2:55.7 Nymburk 16.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.69 Kolín 30.04.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 11.04 h Praha - Strahov 10.12.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 16.14 Kolín 25.05.2019
100 m překážek (0.84) 16.69 Vlašim 06.06.2020
200 m překážek (0.76) 37.21 Kladno 16.09.2017
skok vysoký 1.65 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
skok vysoký 1.72 Mladá Boleslav 04.07.2020
skok o tyči 2.60 h Ostrava 04.03.2018
skok o tyči 2.80 Kolín 31.08.2018
skok daleký 5.32 Kladno 27.06.2020
hod kriketovým míčkem 22.87 Kolín 30.04.2016
pohár rozhlasu 0866 Nymburk 16.05.2017
středoškolský pohár 0736 Pardubice 18.09.2019
pětiboj 1438 Kolín 30.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.66 Kladno 11.05.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 16.14 Kolín 25.05.2019
skok vysoký 1.56 h Praha - Strahov 12.01.2019
skok vysoký 1.68 Vlašim 30.08.2019
skok o tyči 2.70 Praha - Eden 14.09.2019
středoškolský pohár 0736 Pardubice 18.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dky 5 Ostrava 2.70
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dky Ostrava 1.65
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) středoškolský pohár/Dky 16 Pardubice 0736
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) skok vysoký/Dky Pardubice 1.60
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky 4 Praha - Eden 1.60
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Dky 3= Praha - Eden 2.70
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Ž/F 4 Praha - Eden 1.67
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Dky Stará Boleslav 1.65
30.08.2019 Podblanická tretra (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Ž Vlašim 1.68
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) skok vysoký/Ž/F Mladá Boleslav 1.62
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž Kolín 1.63
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) skok vysoký/Ž 7 Tábor 1.62
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž Kolín NM
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) skok vysoký/U23Z/F 10= Praha - Eden 1.64
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/Ž/F 3= Nové Město nad Metují 1.58
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dky Kolín 1.65
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 2 Kolín 16.14
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Ž/F 3= Hradec Králové 1.67
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Dky Kladno 1.63
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B04 2 Kladno 28.66
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dky Kolín 1.60
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Dky/F Kladno 1.59
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 1 Kladno 16.49
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Ž Kolín 1.60
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) skok vysoký/Ž MS Praha - Stromovka 1.54
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dky 4 Praha - Strahov 1.56