Karta atleta

Export do excelu
  • Vejdělková Kateřina
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.53 Kolín 04.06.2018
60 m 08.60 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m 13.76 Kolín 08.05.2019
150 m 21.15 Kladno 21.05.2017
150 m 21.76 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 28.60 Kolín 24.09.2019
200 m 29.06 h Praha - Strahov 12.01.2019
300 m 48.94 Brno 11.09.2017
300 m 49.45 h Praha - Strahov 27.01.2017
800 m 3:24.65 Kolín 30.04.2016
800 m 3:20.95 h Veletov 29.11.2015
60 m překážek 11.65 Kutná Hora 13.05.2016
60 m překážek 09.65 h Nymburk 18.02.2019
100 m překážek 15.74 Olomouc 28.06.2019
200 m překážek 34.73 Beroun 23.06.2017
300 m překážek 51.08 Kladno 11.05.2019
sprintérský trojboj 1872 Kolín 21.08.2019
středoškolský pohár 2404 Kolín 24.09.2019
pětiboj 1561 Kolín 30.04.2016
hod kriketovým míčkem 24.35 Kolín 30.04.2016
skok daleký 4.18 Kolín 08.05.2017
skok daleký 4.04 h Praha - Strahov 14.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.54 Kolín 21.08.2019
60 m 08.60 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m 13.76 Kolín 08.05.2019
200 m 28.60 Kolín 24.09.2019
200 m 29.06 h Praha - Strahov 12.01.2019
60 m překážek 09.65 h Nymburk 18.02.2019
100 m překážek 15.74 Olomouc 28.06.2019
300 m překážek 51.08 Kladno 11.05.2019
sprintérský trojboj 1872 Kolín 21.08.2019
středoškolský pohár 2404 Kolín 24.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dky 5 Kolín 2340
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dky/B02 6 Kolín 08.89
07.10.2019 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 200 m/Dky/B05 3 Kolín 29.46
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m př./Dky/B2 MB Ostrava 16.33
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m př./Dky/B2 MB Ostrava 51.33
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) strPohar/Dky Kolín 2404
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) 60 m/Dky/B01 2 Kolín 08.60
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) 200 m/Dky/B01 2 Kolín 28.60
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/B02 8 Praha - Eden 19.45
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B03 5 Praha - Eden 51.95
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Dky 4 Stará Boleslav 16.59
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m př./Dky Stará Boleslav 51.22
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/Ž 14 Kolín 1872
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B03 2 Kolín 08.54
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B02 6 Kolín 13.81
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B04 2 Kolín 29.09
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m př./Dky/R2 6 Olomouc 15.74
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky MS Kolín 15.83
12.06.2019 Oddílové závody I (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B01 Kolín DNS
12.06.2019 Oddílové závody I (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/B 1 Kolín 16.74
01.06.2019 Krajské přebory jednotlivců juniorstva a dorostu LKAS 2019 (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m př./Dky MS Liberec 15.84
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m př./Dky/B 4 Kolín 51.57
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/B01 5 Kolín 15.84
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Dky 4 Kladno 15.86
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 300 m př./Dky/B02 3 Kladno 51.08
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky Kolín 15.94
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R04 1 Kolín 13.76
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Dky/B02 4 Kladno 17.63
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 300 m př./Dky/B02 4 Kladno 52.36
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R03 Kolín DNS
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Dky/R01 3 Nymburk 09.65
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Dky/F Nymburk 09.90
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B02 6 Nymburk 08.83
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dky/R05 3 Praha - Strahov 08.60
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B05 3 Praha - Strahov 29.06