Karta atleta

Export do excelu
  • Pisková Lucie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér Zuzana Uhrová
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.34 Ostrava - Vítkovice 20.8.2019
60 m 08.34 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
100 m 12.96 Ostrava 20.6.2019
150 m 20.18 Opava 14.5.2019
150 m 22.56 h Ostrava 17.1.2016
200 m 26.86 Olomouc 8.6.2019
200 m 27.04 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
300 m 47.01 Hranice 16.9.2018
600 m 2:09.60 Ostrava 6.5.2015
800 m 2:53.84 Třinec 12.5.2018
800 m 2:51.42 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
60 m překážek 10.55 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
60 m překážek 09.87 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
100 m překážek 16.59 Třinec 12.5.2018
200 m překážek 31.63 Frýdek-Místek 19.6.2018
pětiboj 1850 Ostrava 21.4.2016
pětiboj hala 2744 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
sedmiboj 3429 Třinec 12.5.2018
čtyřboj 1794 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
hod oštěpem 500g 23.57 Třinec 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 30.60 Ostrava 21.4.2016
vrh koulí 2kg 06.05 h Havířov 1.4.2016
vrh koulí 3kg 07.67 Třinec 12.5.2018
vrh koulí 3kg 08.35 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 5.50 Olomouc 28.6.2019
skok daleký 5.54 h Praha - Stromovka 23.2.2019
skok o tyči 3.47 Olomouc 28.6.2019
skok o tyči 3.37 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok vysoký 1.47 Olomouc 8.6.2019
skok vysoký 1.45 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
chůze dráha 3000 m 20:25.31 Jablonec nad Nisou 7.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.34 Ostrava - Vítkovice 20.8.2019
60 m 08.34 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
100 m 12.96 Ostrava 20.6.2019
150 m 20.18 Opava 14.5.2019
200 m 26.86 Olomouc 8.6.2019
200 m 27.04 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
800 m 2:51.42 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
60 m překážek 09.87 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
pětiboj hala 2744 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
vrh koulí 3kg 08.35 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 5.50 Olomouc 28.6.2019
skok daleký 5.54 h Praha - Stromovka 23.2.2019
skok o tyči 3.47 Olomouc 28.6.2019
skok o tyči 3.37 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok vysoký 1.47 Olomouc 8.6.2019
skok vysoký 1.45 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 08.43
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B02 Ostrava - Vítkovice DNS
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) dálka/Ž Ostrava - Vítkovice 5.35
20.08.2019 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R01 3 Ostrava - Vítkovice 08.34
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) tyč/Dky/F 4 Olomouc 3.47
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Dky/KB 3 Olomouc 5.29
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) dálka/Dky/F 6 Olomouc 5.50
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) výška/Ž Šumperk DNS
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 100 m/Ž/B3 5 Ostrava 12.96
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) tyč/U23Z/F 9= Praha - Eden 3.41
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/R04 MS Olomouc 12.85
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Ž MS Olomouc 1.47
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 200 m/Ž/B03 MS Olomouc 26.86
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) tyč/Dky Olomouc 3.27
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) dálka/Dky Olomouc 5.23
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Dky/B02 Olomouc DQ
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) tyč/Ž 9 Plzeň 3.40
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Ž 15 Plzeň 5.32
14.05.2019 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/Ž Opava 20.18
14.05.2019 2.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) výška/Ž 4 Opava 1.45
12.05.2019 Międzynarodowy mityng U20 tyč/Jky 5 Chorzów 3.20
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Dky/F Vyškov 5.44
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) tyč/Dky/F Vyškov 3.41
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) dálka/Dky 5 Ostrava - Vítkovice 5.10
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/B3 Ostrava - Vítkovice DNS
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) tyč/Dky Ostrava - Vítkovice DNS
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Dky 5 Praha - Stromovka 3.35
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dky 5 Praha - Stromovka 5.54
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen tyč/Ž Ostrava NM
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž Ostrava - Vítkovice 5.40
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž 7= Ostrava - Vítkovice 1.45
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B07 1 Ostrava - Vítkovice 27.04
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Dky Ostrava - Vítkovice 3.37
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 5.43
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Ž 4= Ostrava - Vítkovice 3.16
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž 8 Ostrava - Vítkovice 5.15
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/B1 4 Ostrava - Vítkovice 09.87
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B2 8 Ostrava - Vítkovice 2:51.42
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 6 Ostrava - Vítkovice 5.12
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky 15 Ostrava - Vítkovice 08.35
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Dky 12 Ostrava - Vítkovice 2744
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dky 6= Ostrava - Vítkovice 1.43
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Ž 6 Ostrava - Vítkovice 3.16
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 11 Ostrava - Vítkovice 5.03
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Jky 13 Ostrava - Vítkovice 5.00
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky Ostrava - Vítkovice 5.41
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R03 1 Ostrava - Vítkovice 08.34
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Ž Ostrava - Vítkovice NM
05.01.2019 Zahajovací závody (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/F 7 Ostrava - Vítkovice 08.34