Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Kratochvílová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Nešvera Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrh koulí 3kg 11.87 Kladno 24.09.2019
vrh koulí 3kg 11.74 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
vrh koulí 4kg 09.37 Turnov 24.08.2019
hod diskem 0,75kg 32.77 Třebíč 15.09.2018
hod diskem 1kg 34.43 Kladno 13.06.2020
hod kladivem 3kg 29.97 Kladno 24.09.2019
středoškolský pohár 0010 Praha - Kotlářka 05.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 11.51 h Praha - Strahov 27.01.2019
vrh koulí 3kg 11.87 Kladno 24.09.2019
vrh koulí 4kg 09.37 Turnov 24.08.2019
hod diskem 1kg 30.95 Stará Boleslav 31.08.2019
hod kladivem 3kg 29.97 Kladno 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) vrh koulí 3kg/Dky 6 Praha - Strahov 10.66
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 8 Ostrava 11.29
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) hod diskem 1kg/Dky 9 Ostrava 25.75
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky 13 Ostrava 28.57
24.09.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Dky Kladno 29.97
24.09.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky Kladno 11.87
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod kladivem 3kg/Dky 17 Praha - Eden 27.75
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Dky 10 Praha - Eden 27.85
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 8 Praha - Eden 10.97
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Stará Boleslav 10.85
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod diskem 1kg/Dky Stará Boleslav 30.95
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky 5 Stará Boleslav 28.87
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod diskem 1kg/Ž 6 Turnov 28.83
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) vrh koulí 4kg/Ž 10 Turnov 09.37
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Ž 9 Kladno 28.92
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 12 Rumburk 09.26
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 7 Rumburk 29.12
11.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky Kladno 11.41
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky 4 Kolín 11.01
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Dky 5 Kolín 27.06
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 3kg/Dky 5 Kolín 27.26
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) vrh koulí 4kg/Ž 13 Bílina 09.23
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) hod diskem 1kg/Ž 9 Bílina 26.82
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky 5 Kladno 10.75
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Dky 7 Kladno 22.77
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 3kg/Dky/F 5 Kladno 28.53
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Dky 4 Kladno 10.66
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) vrh koulí 3kg/Dky/F MS Praha - Strahov 11.51
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky 4 Praha - Strahov 11.45
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) vrh koulí 3kg/Dky 7 Chemnitz 10.35