Karta atleta

Export do excelu
  • Babická Tereza
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér Jiří Couf
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.76 Veselí nad Lužnicí 14.09.2014
50 m 08.28 h Nová Včelnice 08.03.2014
60 m 07.88 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
60 m 07.92 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 12.60 Beroun 24.08.2019
150 m 18.87 Nová Včelnice 05.05.2018
150 m 19.62 h Praha - Strahov 10.02.2018
200 m 25.29 Praha - Eden 09.06.2018
200 m 25.29 h Praha - Stromovka 23.02.2019
300 m 44.09 České Budějovice 07.05.2017
300 m 40.69 h Ostrava 03.03.2018
400 m 58.45 Jablonec nad Nisou 07.09.2019
600 m 1:57.96 Tábor 24.05.2014
600 m 2:25.19 h Nová Včelnice 08.03.2014
800 m 2:19.02 Zlín 31.05.2019
800 m 2:21.99 h Praha - Stromovka 08.02.2019
60 m překážek 10.27 Písek 22.05.2016
60 m překážek 08.48 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m překážek 13.68 Olomouc 28.06.2019
200 m překážek 27.87 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
300 m překážek 42.39 Györ 29.09.2018
400 m překážek 61.42 Praha - Eden 15.06.2019
pohár rozhlasu 1180 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.05.2018
pětiboj 2581 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
pětiboj hala 3688 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj 5040 Zlín 31.05.2019
hod oštěpem 500g 28.20 Kolín 01.06.2018
hod kriketovým míčkem 39.33 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
hod plným míčem 1kg 8.38 České Budějovice 12.10.2014
vrh koulí 3kg 10.18 Nová Včelnice 04.05.2019
vrh koulí 3kg 09.42 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 6.07 Praha - Eden 14.09.2019
skok daleký 5.76 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok vysoký 1.57 Zlín 31.05.2019
skok vysoký 1.56 h Praha - Stromovka 08.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.92 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 12.60 Beroun 24.08.2019
200 m 25.29 Zlín 31.05.2019
200 m 25.29 h Praha - Stromovka 23.02.2019
400 m 58.45 Jablonec nad Nisou 07.09.2019
800 m 2:19.02 Zlín 31.05.2019
800 m 2:21.99 h Praha - Stromovka 08.02.2019
60 m překážek 08.48 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m překážek 13.68 Olomouc 28.06.2019
300 m překážek 42.49 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek 61.42 Praha - Eden 15.06.2019
pětiboj hala 3688 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj 5040 Zlín 31.05.2019
hod oštěpem 500g 27.05 Nová Včelnice 04.05.2019
vrh koulí 3kg 10.18 Nová Včelnice 04.05.2019
vrh koulí 3kg 09.42 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 6.07 Praha - Eden 14.09.2019
skok daleký 5.76 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok vysoký 1.57 Zlín 31.05.2019
skok vysoký 1.56 h Praha - Stromovka 08.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B01 1 Praha - Eden 42.89
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) dálka/Dky Praha - Eden 6.07
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž/F Jablonec nad Nisou 5.84
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 58.45
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 25.50
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dky/B01 1 Písek 25.81
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) dálka/Dky Písek 5.76
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Ž/FA Beroun 12.60
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Ž Beroun 5.54
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Beroun 25.65
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Beroun 12.69
22.07.2019 Evropský festival olympijských nadějí 100 m př./Dky/R2 6 Baku 18.22
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/Ž 8 Tábor 5.83
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 100 m př./Dky Trnava 14.09
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m př./Dky/R3 1 Olomouc 13.76
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m př./Dky/R1 1 Olomouc 43.60
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m př./Dky/F Olomouc 42.49
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m př./Dky/S1 1 Olomouc 14.06
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m př./Dky/F Olomouc 13.68
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) výška/Ž 10= Vlašim 1.48
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Ž Vlašim 5.87
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B01 2 Vlašim 25.69
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m př./U23Z/R3 3 Praha - Eden 61.42
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m př./U23Z/F Praha - Eden DNS
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/Ž Tábor 5.82
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m př./Ž/B01 Tábor DQ
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) sedmiboj/Dky/F Zlín 5040
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Dky/B2 1 Zlín 14.02
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Dky 7 Zlín 1.57
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Dky 8 Zlín 10.07
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/Dky/B2 1 Zlín 25.29
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Dky Zlín 5.56
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Dky 10 Zlín 26.74
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Dky/B2 1 Zlín 2:19.02
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 300 m př./Dky/B01 1 Písek 42.97
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m př./Dky/B01 1 Písek 14.02
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Ž/FA Sušice 12.32
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 400 m př./Ž/B01 1 Sušice 65.46
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Sušice 12.35
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) sedmiboj/Dky Nová Včelnice 4795
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 200 m/Dky Nová Včelnice 25.74
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Dky Nová Včelnice 2:30.87
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m př./Dky/B01 1 Nová Včelnice 14.20
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) oštěp 500g/Dky Nová Včelnice 27.05
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) koule 3kg/Dky Nová Včelnice 10.18
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Dky Nová Včelnice 5.59
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) výška/Dky Nová Včelnice 1.53
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/R1 1 Praha - Stromovka 08.76
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dky Praha - Stromovka 5.76
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/F Praha - Stromovka 08.48
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/R3 2 Praha - Stromovka 25.29
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/F 4 Praha - Stromovka 25.46
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B1 1 Praha - Stromovka 08.49
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dky 7 Praha - Stromovka 1.56
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 13 Praha - Stromovka 09.42
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dky Praha - Stromovka 5.47
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/B2 1 Praha - Stromovka 2:21.99
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Dky/F Praha - Stromovka 3688
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Dky/R02 1 Praha - Strahov 07.92
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Dky/F Praha - Strahov 5.46
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B01 1 Praha - Strahov 25.66
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Dky/F Praha - Strahov 07.93
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dky/B1 1 Jablonec nad Nisou 08.65
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dky Jablonec nad Nisou 1.51
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Dky 7 Jablonec nad Nisou 09.41
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dky Jablonec nad Nisou 5.37
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/B3 2 Jablonec nad Nisou 2:33.12
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Dky Jablonec nad Nisou 3424
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 5.51
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 25.58