Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Babická
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Couf Jiří
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m př. 828 1008
    Dálka 640 971
    akt. 17.05.2022
  • Úspěchy:
    2019: EYOF-100 m př./R, 100-200-300-400 m/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 2 2 - 3 1 -
- - - - - - 1 - - 1 4 - 1 1 -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Žákyně
200 m překážek 27.87 -0.3 Jablonec nad Nisou 23.09.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.28 h Nová Včelnice 08.03.2014
50 m 07.76 Veselí nad Lužnicí 14.09.2014
60 m 07.88 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
60 m 07.92 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 12.60 Beroun 24.08.2019
150 m 19.62 h Praha - Strahov 10.02.2018
150 m 18.87 Nová Včelnice 05.05.2018
200 m 25.29 Praha - Eden 09.06.2018
200 m 25.29 h Praha - Stromovka 24.02.2019
300 m 44.09 České Budějovice 07.05.2017
300 m 40.69 h Ostrava 04.03.2018
400 m 58.45 Jablonec nad Nisou 07.09.2019
600 m 2:25.19 h Nová Včelnice 08.03.2014
600 m 1:57.96 Tábor 24.05.2014
800 m 2:21.99 h Praha - Stromovka 08.02.2019
800 m 2:19.02 Zlín 01.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.90 h Praha-Strahov 23.01.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.27 Písek 22.05.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 08.73 h Praha - Strahov 15.12.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 08.41 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m překážek (0.84) 08.87 h Praha - Stromovka 14.02.2021
100 m překážek (0.76/8.20) 13.94 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 13.68 Olomouc 29.06.2019
100 m překážek (0.84) 13.99 Brno 04.07.2021
200 m překážek (0.76) 27.87 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
300 m překážek (0.76) 42.49 Olomouc 30.06.2019
400 m překážek (0.76) 61.42 Praha - Eden 15.06.2019
skok vysoký 1.62 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.59 Pacov 17.07.2021
skok daleký 5.95 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
skok daleký 6.08 Brno 04.07.2021
vrh koulí 3kg 10.18 Nová Včelnice 04.05.2019
vrh koulí 3kg 09.79 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 4kg 09.13 Pacov 17.07.2021
vrh koulí 4kg 08.58 h Praha - Stromovka 12.02.2022
hod oštěpem 500g 28.20 Kolín 02.06.2018
hod oštěpem 600g 28.80 Pacov 18.07.2021
hod kriketovým míčkem 39.33 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
pohár rozhlasu 1180 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.05.2018
hod plným míčem 1kg 8.38 České Budějovice 12.10.2014
pětiboj 2581 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
pětiboj hala [Dky] 3791 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Zky] 4884 Kolín 02.06.2018
sedmiboj [Dky] 5040 Zlín 01.06.2019
sedmiboj [Z] 4983 Pacov 18.07.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.92 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 12.60 Beroun 24.08.2019
200 m 25.29 h Praha - Stromovka 24.02.2019
200 m 25.29 Zlín 31.05.2019
400 m 58.45 Jablonec nad Nisou 07.09.2019
800 m 2:21.99 h Praha - Stromovka 08.02.2019
800 m 2:19.02 Zlín 01.06.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 08.48 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 13.68 Olomouc 29.06.2019
300 m překážek (0.76) 42.49 Olomouc 30.06.2019
400 m překážek (0.76) 61.42 Praha - Eden 15.06.2019
skok vysoký 1.56 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.57 Zlín 31.05.2019
skok daleký 5.76 h Praha - Stromovka 23.02.2019
skok daleký 6.07 Praha - Eden 14.09.2019
vrh koulí 3kg 09.42 h Praha - Stromovka 08.02.2019
vrh koulí 3kg 10.18 Nová Včelnice 04.05.2019
hod oštěpem 500g 27.05 Nová Včelnice 05.05.2019
pětiboj hala [Dky] 3688 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj [Dky] 5040 Zlín 01.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 1 Praha - Eden 42.89
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky Praha - Eden 6.07
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž/F Jablonec nad Nisou 5.84
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 58.45
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 25.50
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dky/B01 1 Písek 25.81
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Dky Písek 5.76
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Ž/FA Beroun 12.60
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Ž Beroun 5.54
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/Ž/B01 2 Beroun 25.65
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Beroun 12.69
25.07.2019 Evropský festival olympijských nadějí 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R2 6 Baku 18.22
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Ž 8 Tábor 5.83
13.07.2019 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Trnava 14.09
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R3 1 Olomouc 13.76
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m překážek (0.76)/Dky/R1 1 Olomouc 43.60
30.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Olomouc 42.49
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/S1 1 Olomouc 14.06
29.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Olomouc 13.68
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Ž 10= Vlašim 1.48
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Ž Vlašim 5.87
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B01 2 Vlašim 25.69
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.76)/U23Z/R3 3 Praha - Eden 61.42
16.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.76)/U23Z/F Praha - Eden DNS
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Ž Tábor 5.82
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 Tábor DQ
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) sedmiboj [Dky]/Dky/F Zlín 5040
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 1 Zlín 14.02
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Dky 7 Zlín 1.57
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 8 Zlín 10.07
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m/Dky/B2 1 Zlín 25.29
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Dky Zlín 5.56
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky 10 Zlín 26.74
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Dky/B2 1 Zlín 2:19.02
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 1 Písek 42.97
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 1 Písek 14.02
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Ž/FA Sušice 12.32
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Sušice 65.46
19.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Sušice 12.35
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) sedmiboj [Dky]/Dky Nová Včelnice 4795
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 200 m/Dky Nová Včelnice 25.74
05.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Dky Nová Včelnice 2:30.87
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 1 Nová Včelnice 14.20
05.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky Nová Včelnice 27.05
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Nová Včelnice 10.18
05.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Dky Nová Včelnice 5.59
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok vysoký/Dky Nová Včelnice 1.53
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 1 Praha - Stromovka 08.76
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dky Praha - Stromovka 5.76
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Praha - Stromovka 08.48
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/R3 2 Praha - Stromovka 25.29
24.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/F 4 Praha - Stromovka 25.46
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 1 Praha - Stromovka 08.49
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Dky 7 Praha - Stromovka 1.56
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 13 Praha - Stromovka 09.42
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dky Praha - Stromovka 5.47
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dky/B2 1 Praha - Stromovka 2:21.99
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky/F Praha - Stromovka 3688
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Dky/R02 1 Praha - Strahov 07.92
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Dky/F Praha - Strahov 5.46
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B01 1 Praha - Strahov 25.66
19.01.2019 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Dky/F Praha - Strahov 07.93
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 1 Jablonec nad Nisou 08.65
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dky Jablonec nad Nisou 1.51
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 7 Jablonec nad Nisou 09.41
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dky Jablonec nad Nisou 5.37
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/B3 2 Jablonec nad Nisou 2:33.12
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky Jablonec nad Nisou 3424
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Jky 4 Ostrava - Vítkovice 5.51
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Jky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 25.58