Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Šebestová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Domažlice, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.88 h Praha - Strahov 21.01.2017
60 m 08.65 Plzeň 18.05.2017
150 m 22.58 h Praha - Strahov 21.01.2017
150 m 21.23 Plzeň 18.05.2017
200 m 30.5 Domažlice 06.09.2019
300 m 48.35 Klatovy 14.06.2018
400 m 68.08 Karlovy Vary 08.05.2019
600 m 2:04.93 Nýřany 12.05.2016
800 m 2:34.05 Domažlice 18.08.2018
1000 m 3:52.46 Nýřany 08.09.2016
1500 m 5:22.95 Kolín 15.09.2019
1500 m 5:50.65 h Praha - Stromovka 19.01.2020
1 anglická míle 5:48.53 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
3000 m překážek 13:53.39 Karlovy Vary 27.06.2020
skok daleký 4.16 Nýřany 25.05.2016
skok daleký 4.15 h Praha - Strahov 21.01.2017
pohár rozhlasu 0000 Domažlice 10.05.2018
středoškolský pohár 1062 Domažlice 06.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 30.5 Domažlice 06.09.2019
400 m 68.08 Karlovy Vary 08.05.2019
800 m 2:35.1 Domažlice 06.09.2019
1500 m 5:22.95 Kolín 15.09.2019
1 anglická míle 5:48.53 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
středoškolský pohár 1062 Domažlice 06.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2019 Běh klatovskou Hůrkou (Atletika Klatovy, Plzeňský kra) Přespolní běh/Dky Klatovy 16:00
05.10.2019 Běh babylonskými lesy (AC Domažlice, z. s.) Přespolní běh/Dky Babylon 10:05
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Jky/F 7 Kolín 5:22.95
12.09.2019 14. ročník atletického mítinku Bělská míle (Atletika Písek) 1 anglická míle/Dky/F Bělá nad Radbuzou 5:48.53
08.09.2019 Plzeňský kardioběh (Pro Sport Activities ) Přespolní běh/Dky Plzeň 06:28
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) středoškolský pohár/Dky 9 Domažlice 1062
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) 800 m/Dky Domažlice 2:35.1
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) 200 m/Dky Domažlice 30.5
31.08.2019 Běh PT kolem Boleveckých rybníků (Pro Sport Activities ) Přespolní běh/Dky Plzeň 08:04
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 1500 m/Dky/F 5 Domažlice 5:24.26
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 1500 m/Žky MS Domažlice 5:29.11
09.06.2019 Běh historickým Stříbrem, Memoriál Petra Bursíka (TJ Baník Stříbro, Město Stříbr) Přespolní běh/Dky Stříbro 10:31
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 1500 m/Dky/F Písek DNS
11.05.2019 Běh Zelenovským údolím (MÍLAŘI Domažlice) Přespolní běh/Dky Zelenov 09:42.4
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 800 m/Jky 10 Karlovy Vary 2:35.23
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 400 m/Jky/B02 5 Karlovy Vary 68.08
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Dky Bělá nad Radbuzou 0:08:31
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Dky 45 Mladá Boleslav 12:55
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 1500 m/Dky/F Praha - Stromovka DNS