Karta atleta

Export do excelu
  • Heráková Kristýna
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.2 h Český Brod 17.1.2015
60 m 08.75 Kladno 16.6.2018
60 m 08.5 h Český Brod 25.11.2017
100 m 14.02 Kolín 8.5.2019
150 m 21.03 Kladno 16.6.2018
150 m 23.26 h Praha-Stromovka 5.12.2015
200 m 29.38 Kadaň 18.6.2019
200 m 28.67 h Praha - Strahov 12.1.2019
300 m 45.43 Kladno 14.6.2019
300 m 45.57 h Praha - Strahov 10.2.2018
800 m 3:00.66 Kladno 30.4.2015
60 m překážek 11.67 Kladno 25.9.2016
60 m překážek 10.3 h Český Brod 16.12.2017
100 m překážek 21.40 Kolín 25.5.2019
200 m překážek 32.99 Kolín 31.8.2018
300 m překážek 51.07 Kladno 11.5.2019
pětiboj 1252 Kladno 30.4.2015
trojboj 1725 Kladno 16.6.2018
hod kriketovým míčkem 19.30 Kladno 30.4.2015
skok daleký 4.75 Kadaň 9.5.2017
skok daleký 4.79 h Český Brod 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 h Český Brod 16.3.2019
100 m 14.02 Kolín 8.5.2019
200 m 29.38 Kadaň 18.6.2019
200 m 28.67 h Praha - Strahov 12.1.2019
300 m 45.43 Kladno 14.6.2019
100 m překážek 21.40 Kolín 25.5.2019
300 m překážek 51.07 Kladno 11.5.2019
skok daleký 4.68 Kolín 8.5.2019
skok daleký 4.62 h Český Brod 16.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) dálka/Ž 15 Rumburk 4.67
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 100 m/Ž/B01 7 Kadaň 14.16
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 200 m/Ž/B02 2 Kadaň 29.38
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Ž MS Kladno 45.43
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky 8 Kolín 4.63
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m př./Dky/B 5 Kolín 52.38
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Dky/B02 6 Kolín 21.40
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) 300 m př./Dky/B01 6 Kladno 51.07
11.05.2019 KP jednotlivců M, Ž, J, D (A. C. TEPO Kladno) dálka/Dky 7 Kladno 4.68
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky 8 Kolín 4.68
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R03 2 Kolín 14.02
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) dálka/Dky/F 9 Kladno 4.41
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 300 m př./Dky/B02 2 Kladno 52.06
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dky Český Brod 08.70
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Dky Český Brod 4.62
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 200 m/Jky/B3 4 Lipsko 29.06
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) dálka/Jky 9 Lipsko 4.61
26.01.2019 Mezinárodní mítink 60 m/Ž/R5 5 Vídeň 08.84
26.01.2019 Mezinárodní mítink 200 m/Ž/B1 4 Vídeň 30.34
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dky/R04 5 Praha - Strahov 08.89
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B07 3 Praha - Strahov 28.67
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Jky 27 Ostrava - Vítkovice 4.53
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Jky/B04 2 Ostrava - Vítkovice 08.71
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Dky/R1 5 Chemnitz 08.72
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) dálka/Dky 18 Chemnitz 4.57