Karta atleta

Export do excelu
  • Mašterová Eliška
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.08 Třebíč 24.09.2016
60 m 08.92 h Praha - Strahov 20.01.2018
150 m 21.24 Třebíč 05.05.2018
800 m 2:59.98 Třebíč 05.05.2018
60 m překážek 12.48 Pacov 12.06.2016
100 m překážek 20.90 Třebíč 06.05.2017
pohár rozhlasu 1116 Velké Meziříčí 14.05.2019
středoškolský pohár 0905 JIhlava 18.09.2019
pětiboj 1695 Třebíč 24.09.2016
sedmiboj 2853 Třebíč 05.05.2018
čtyřboj 1846 Humpolec 11.09.2016
hod oštěpem 500g 21.51 Třebíč 06.05.2017
hod kriketovým míčkem 33.88 Jihlava 15.05.2016
vrh koulí 2kg 07.47 Nové Město na Moravě 28.05.2016
vrh koulí 3kg 07.39 Třebíč 05.05.2018
skok daleký 4.57 Třebíč 05.05.2018
skok daleký 4.57 h Praha - Strahov 20.01.2018
trojskok 09.80 Znojmo 10.06.2018
trojskok 09.74 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok vysoký 1.51 Jihlava 28.04.2018
skok vysoký 1.53 h Praha-Strahov 22.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) výška/Dky 1= JIhlava 1.42
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) dálka/Dky 5 JIhlava 4.27
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) strPohar/Dky 11 JIhlava 0905
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Dky Pacov 1.43
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) výška/Ž Hodonín DNS
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Ž Hodonín NM
01.08.2019 Výškařské závody 5. ročník (TJ Sokol Velké Meziříčí) výška/Ž/F 6 Velké Meziříčí 1.35
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) výška/Ž/F 12 Jihlava 1.44
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) trojskok/Ž/F Jihlava DNS
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Dky/F 6 Pacov 1.46
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) výška/Ž/F 8= Znojmo 1.42
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Dky 8 Třebíč 4.37
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Dky 3= Třebíč 1.45
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vratislav@post.cz) 60 m/Žky/B01 6 Třebíč 09.25
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vratislav@post.cz) výška/Žky/F Třebíč 1.50
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vratislav@post.cz) poharR/Žky 21 Třebíč 0621
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Ž/F 19 Vyškov 4.27
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/Ž/F 5= Vyškov 1.48
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Velké Meziříčí Kategorie IV (Ondřej Rosa, orosa@atletika.cz, 608854777) poharR/Žky Velké Meziříčí 1116
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Velké Meziříčí Kategorie IV (Ondřej Rosa, orosa@atletika.cz, 608854777) 60 m/Žky 7 Velké Meziříčí 08.7
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Velké Meziříčí Kategorie IV (Ondřej Rosa, orosa@atletika.cz, 608854777) výška/Žky Velké Meziříčí 1.42
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Dky/F 8 Jihlava 4.49
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) výška/Dky/F 4 Jihlava 1.49
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) výška/Dky 7 Valašské Meziříčí 1.45
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Dky Olomouc 09.62
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) výška/Dky Olomouc 1.45
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dky 11 Ostrava - Vítkovice 09.68
23.01.2019 43. ročník Průmyslovácké laťky (TJ Sokol Velké Meziříčí a ŠSK při SPŠ Jihlava) výška/Ž Jihlava 1.50
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) trojskok/Dky/F Praha - Strahov 09.74
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) výška/Dky/F Praha - Strahov 1.51